Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem elég a vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég a vonzalom kialakításában a nőknél az hogy kedves vagyok, figyelmes vagyok, jó lelkű vagyok?

Figyelt kérdés
Ilyen vagyok több nő is mondta és mégsem vonzódnak hozzám, itt vagyok 38 évesen szüzen sosem volt barátnőm még
febr. 26. 21:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%
Mert mi sem a jólelkű nőkre bukunk, hanem a nagymellűekre.
febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%

Mert nem elég a belső, a vonzalom először a külső alapján ébred fel.


Biztos azt mondják: “kedves, udvarias, értelmes, aranyos fiú vagy, de sajnos nem vonzódom hozzád”


Ezt el kell fogadnod.


Van időd, majd csak megesik az eset. 🙂

febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
Te mi miatt próbálkozol nőknél, amiatt, hogy kedvesek, rendesek, vagy amiatt, hogy szerinted jól néznek ki? Az utóbbi miatt nyilván. Na a nők ugyanúgy tesznek, kevés a belső, külső-belső a nyerő párosítás.
febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Mert neked sem elég ennyi.
febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
24%
Mert ma már ez eléggé gáz, ők inkább a nagyon rondán beszélőkre buknak inkább. Nekik ez jobban kifizetődő.
febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
96%
Amiért itt hisztiztek, hogy nektek CSINOS és VÉKONY NŐ kell. Majd ha neked is elég a duci, csúnya Gizike szép lelke, akkor gyere vissza hisztizni.
febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%

Csúnya vagy ennyi.

De nyilván neked is a szép kell.

febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
Ez miért kéne elég legyen? Teljesen más dolog a vonzalom, meg amiket itt felsorolsz. Ha nincs meg a vonzalom, ezeket kb pont a hajadra is kenheted. Aztán ha megvan a vonzalom, akkor ezeket már kifejezetten jó néven is veszik tőled a nők. De még jóképűen sem lehetsz mindig kiszámíthatóan egyoldalú, ennél azért jóval bonyolultabbak a kapcsolatok.
febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
34%
Incel vagy. Sajnos vannak ilyenek, egyre több. Semmi vagy a nők szemében, átnéznek rajtad. Jó kérdés, hogy ezen lehet-e változtatni.
febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
75%

Amellett, hogy a külsődre is oda kell figyelned (igényes megjelenés, egészséges életmód, sport, ápoltság, stb) amellett mást is igényelnek az emberek ha párkapcsolatról van szó.


Tegyük fel, hogy külsőre okés vagy és ráadásul kedves, figyelmes, jó lelkű vagy. Ezek a jellemvonások nem rosszak, de ezek nem fognak vonzalmat kelteni.


Kérdezed "miért nem elég", azért, mert ezek önmagukban nem vonzalomkeltő vonások.

Mert ahhoz is vonzódhatnak, akiben megvannak ezek, és ahhoz is vonzódhatnak, akiben nincsenek meg ezek. Tehát nem ezek a vonzalomkeltő jellemvonások.

febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!