Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem elég a vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég a vonzalom kialakításában a nőknél az hogy kedves vagyok, figyelmes vagyok, jó lelkű vagyok?

Figyelt kérdés
Ilyen vagyok több nő is mondta és mégsem vonzódnak hozzám, itt vagyok 38 évesen szüzen sosem volt barátnőm még
febr. 26. 21:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
7%
Mert a szexi rosszfiúkat szeretjük
febr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 shortcel165 ***** válasza:
0%

A nőknek a bűnözők tetszenek.


A legutolsó börtöntölteléknek is van nője!

febr. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
89%
Firditva is ugy van hogy inkánb a r.bancok kellenek nem a kedves rendesek.
febr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
85%
Ki az a sok hülye,aki szerint minden börtöntölteléknek van nője? És ha vki egy gyilkos, rabló, de helyes, akkor is inkább az kell a nőknek? Nos, sose kezdenék ilyennel. Ráadásul milyen nője van az ilyeneknek? Agyhalott plazacica ri... Szóval ha az itteni pasiknak ezek a NŐK, akkor nagyon tudlak titeket sajnálni. Az meg alap, hogy kedves, rendes pasit választok páromul, nem egy bunkó hülyét, és igen,nézzen már ki valahogy, ha én is igényes vagyok, számolom a kalóriákat, edzek, dolgozok, rendesen öltözködök, és figyelek az egészségemre.
febr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem unalmas már ez a kérdés? Sajnos tetszik vagy sem, akár férfi, akár nő az illető, párválasztásnál, a vonzalom kialakulásához köze van a külsőnek, ha ápolt is vagy, nem elég, vagy vonzódik hozzád valaki, vagy nincs szerencséd. Lehetsz te ezer jó tulajdonsággal megáldott egyén, szóval kedves, figyelmes, házias, bújós, stb, ez kevés. Én is ebben a cipőben járok, szimpatikus vagyok az embereknek, de az ismerkedés vége mindig az, tényleg aranyos, jófej vagy, dehát nincs meg a szikra. Az már egy más kérdés, hogy hányan elnéznek sok minden hülyeséget a párjuknak, mert hát a zsánerem, de szerintem ne feszegessük ezt a témát, sose végzünk. Mindenre van jó és rossz példa és történet, általánosítani meg ezek miatt nem kéne.
febr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 shortcel165 ***** válasza:
0%

24#


Mindegy hogy milyen, de van nekik.


A félállat fojtogatós gyilkos cigány is kapja a szerelmes leveleket a börtönbe.


A normális pasikat meg le se szarjátok!

febr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
89%
#26 shortcel, te az eddigi megnyilvánulásaid alapján NEM vagy normális pasi. Akkor is ezt írnám ha nem lenne látható a nicked hogy alacsony vagy. Az a legkisebb probléma veled.
febr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
89%

"Mindegy hogy milyen, de van nekik."


Na látod, itt a baj.

febr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 shortcel165 ***** válasza:
0%

Persze, a magas pasi jó, az alacsony pasi rossz.


Akihez nem lehet tűsarkút felvenni, az csak szar ember lehet.

febr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor 26-os előtted a lehetőség, vonulj be a börtönbe, hátha lesz vmilyen nőd.... tényleg nem vagytok már normálisak, agyatokra ment a lyukmentesseg, vagy nem tudom én már, hogy mi
febr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!