Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti szoktátok hùzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktátok hùzni a férfi agyát?

Figyelt kérdés

Szoktatok úgy viselkedni, hogy a pasi azt higgye, hogy akarsz tőle valamit ám amikor kezdeményez akkor kiakadsz és ùgy állítod be mintha nem csináltál volna semmit és a pasi teljesen ok nélkül nyomul rád.


Miért csináljátok ezt?

Bosszú?


Simán csak gonosz vagy?


Csak az egódat edzed, hogy na ezt a pasit is megkaphatnám meg azt a pasit is megkaphatnám?



febr. 28. 12:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%

Néha igen, fiatalabb koromban mondjuk gyakrabban. Unalom, kicsi gonoszság, meg egy kicsi ego dolog.

Normálisan viselkedő pasikkal nem csinálok ilyet mondjuk, csak aki megérdemli szerintem.

febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%

#1


Ennek egyébként az lehet az eredménye az érintett pasiknál, hogy később nem fogják elhinni, hogy egy csaj igazán rájuk van kattanva. Sajnos ilyenkor a csajok ezt nem gondolják át.

febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
#2 ha valakivel ilyet csinálok, akkor nem érdekel, de ha a 2. mondatomnál tovább jutottál volna akkor tudnád.
febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%

2, a férfiaknak is szólhatnál, hogy ha erőszakolnak, gyilkolnak, nőgyűlölnek, a nők téged is elítélnek ezért.


Nagyon kussban maradnék, ha férfi volnék.

febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

#4


Én viszont nem leszek kussban, mert nincs rá okom. Az elmúlt 3 párkapcsolatomban kivétel nélkül én jártam rosszabbul, nem a 3 csaj. Megcsaltak, kihasználtak, stb.

febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok ilyen tipus; bőven elmultam 18 éves, ez tiniknek való!
febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Csináltam már, én is tizenéves voltam, de ő is velem ugyanúgy. Eljátszotta, hogy szerelmes belém közben meg más lányokat is szédített. Nah hát én meg eljátszottam, hogy elhiszem aztán a szex talin amire vágyott megjelentem az egyik csajjal együtt. Köpni- nyelni nem tudott. Jót szórakoztam. Még szerencse, hogy nem voltam belé szerelmes, vagy, hogy idejében rájöttem mekkora gyökér.
febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
#4: Hát aztán? Ki kérdezte? A nők ugyanúgy hazudnak, csalnak, lopnak, lelépnek egy szó nélkül, átadnak nemi betegséket vagy a semmiből megvádol nemi erőszakkal. Neked kellene inkább kussolni a sarokban a férfi gyűlöleteddel együtt, főleg amilyen undorító némelyik nő.
febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%

15 éves korom óta képes vagyok rá

És imádom élvezem

Mondhatni erről vagyok “híres”

febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

16 évesen egy idős pasi megerőszakolt.

17 éves koromtól az idős undorító dagadt vagy pedo g*ciket akik baszni akartak (látszott az első pillanattól) így szivattam. Hitegettem őket mennyire jó pasik mennyire vágyok rájuk majd ejtettem mikor már beleélték magukat hogy megkapnak.


Gonosz voltam? Igen. De azért az se század aki 17 éves lányra nyomul 40 évesen.... ki akartak használni így kaptak egy kis koppot.


20 körül lett kapcsolatom egy velem egykorúvak akkor leálltam ezzel. Bár a mai napig okádok az ilyen pedó disznóktól.

febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!