Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti szoktátok hùzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktátok hùzni a férfi agyát?

Figyelt kérdés

Szoktatok úgy viselkedni, hogy a pasi azt higgye, hogy akarsz tőle valamit ám amikor kezdeményez akkor kiakadsz és ùgy állítod be mintha nem csináltál volna semmit és a pasi teljesen ok nélkül nyomul rád.


Miért csináljátok ezt?

Bosszú?


Simán csak gonosz vagy?


Csak az egódat edzed, hogy na ezt a pasit is megkaphatnám meg azt a pasit is megkaphatnám?



febr. 28. 12:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
10 es ez elkeserítő😔😔😢😢
febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

10# tettèl feljelentèst a nemi erőszak miatt?


Hogy tudott egy öreg ember csak ùgy megerőszakolni?

febr. 28. 14:16
 13/22 anonim ***** válasza:

16 voltam a szüleimnek is féltem elmondani (a barátjuk volt). Nem fejtem ki hogy hogyan.


Nem tettem feljelentést, féltem hogy nem hinnének nekem.

febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

13# Ma már tudják a szüleid?


Él mèg az illető?

febr. 28. 14:28
 15/22 anonim ***** válasza:

Én olyan lanyt, nőt kereske aki. Tudna flegma-lekezelő lenni 1pasival

Ja es nem. Trollkodasbol, hanem mert élvezné!

febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az ilyen pedokat szét kell brutálisan szivatni mint amit írt az egyik válaszolo..
febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már több is csinálta, legutoljára a munkahelyemen a tulaj jócsaj lánya.


Pontosan így volt, ahogy leírtad a kérdésben, nem tudom miért tette.

febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%
Vannak időről időre ezek a hírek, hogy 1-1 nőt brutális kegyetlenséggel összevernek, megkínoznak, meggyilkolnak (tényleg ritka brutális és vérfagyasztó módon), vagy csak simán bekattan és elrabolja valaki, és a többi hasonló rémtett. Nyilvánvalóan ezt minden épelméjű ember mélységesen elítéli, mert teljes mértékben helytelen és elmebeteg viselkedés. Viszont egy ideje már ha ilyenekről olvasok hírként, akaratlanul is megfogalmazódik bennem a gondolat, mi van ha pont egy ilyen játszmázó szadista nő manipulált szanaszét egy nem túl stabil, esetleg alapból is elmebeteg alakot, és annak a hatására történt az egész. Mert sok nő játssza ugyan a szentet és letagad mindent is hogy ő nem csinált semmit a másik féllel és az magától ilyen hülye, de a valóság sokszor épp ennek a szöges ellenkezője. De egyéb okból is problémás, ha titeket épp nem is bánt valaki ezért a fajta érzelmi bántalmazásért amit szándékosan műveltetek ellene, majd más ártatlan nőket esetleg fog. Lehet épp az utolsó csepp a pohárban ahhoz, hogy végleg kiégjen, és akkor onnét lelketlen, nőket kihasználós, érzelmi bántalmazóvá rohadékká váljon ő maga is. Abból meg mégtöbb ilyen nő lesz, abból mégtöbb ilyen férfi, szóval értitek a lényeget. De igazából meg gyanítom tökmind1 mit mondok, szerintem aki ezt a fajta kiégetést műveli az amúgy se foglalkozik senkivel és semmivel, saját magán és a saját ösztönein és érzésein kívül...
febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Szegény pici sértett férfiak bántalmazhatnak lányokat nőket mert ők betegek? Erre gondolsz egy cikknél ahol leírják hogy bántalmaztak vagy megöltek egy nőt?


Megerőszakoltak. A te hibád biztis úgy néztél a pasira.


Agyonvertek. A te hibád biztos játszottál az ideigvel.


Elrabolták. A te hibád hát minek jártál szoknyában.

febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%

Ki beszélt ilyenről? Olvasd el értő aggyal amit odaírtam, értelmes és normális ember a bántalmazást és a többi bűncselekményt minden esetben elítéli. De akik ezt űzik hülyítést nők, mi van ha konkrétan elmebetegbe futnak az egyik alkalommal? Máris kész a baj. De gyanítom te is érintett lehetsz ebben a sportban, ha ennyire magadra vetted és kikattantál a kommentemet kiforgatós férfigyűlöleteddel. Holott a téma még mindig arról szól, hogy bizonyos nők lelkileg és érzelmileg konkrétan férfiakat kínoznak meg, sportból. Vagy ez elkerülte talán a figyelmedet? Értem én hogy sokszor sz*r alakokat, bizonyára sokan valóban meg is érdemlik, de ez egyrészt önbíráskodás, másrészt veszélyes lehet.


Én csak annyit szerettem volna mondani hogy lányok, legyetek óvatosak és vigyázzatok! Minden tettnek súlya és következménye van. Még ha nem is feltétlen rajtatok csapódik le, de mindig lesz utóhatás. És néha nem ártana esetleg ezeket is végiggondolni.

febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!