Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme kiírni a profilomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme kiírni a profilomba? (Gyerek és kutya mentes)

Figyelt kérdés

Nem szerem a gyerekeket, és nem is akarok gyereket soha.

A kutyákat még elviselem, ha kintiek de azt se akarok tartani.


Benne van az alap adataimban ez, de azokat úgy veszem senki se olvassa/veszi komolyan.

Szinte csak kutya mániások, és gyerekre, nagy családra vágyók írnak.

Lenne értelme kiírni a profilomba bemutatkozásba hogy gyerekmentes vagyok és nem szeretem a kutyákat? Vagy azt se olvassák?

Jó lenne, ha nem pazarolnánk egymás idejét feleslegesen..

(Nekik is idő pocsèkolás velem chatelni, mivel nem fogok változni)


febr. 28. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvassák el ezt veszem észre én is, csak észnélkül irnak egymásnak az emberek és vagy bejön vagy nem, teljesen feleslegesnek érzem én is, mert tonnaszám irnak észnélkül szerintem az adatokat nézik csak és már küldik a sablon leveleket amit több ezer embernek elküldenek és random irnak aki egy picit is bejön külsőleg, van aki azt sem nézi, hogy köszi de nem kérek a papi korabeliektől leszarják akkor is nyomulnak stb
febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
amit el akarsz kerülni pontosan arra figyelsz a legtöbbet és ezzel megteremted azt amit nem szeretnél
febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

sokan nem olvassák el..látják de nem olvassák...


Szerintem rögtön első körben ezt mond is el és akkor nem raboljátok egymás idejét.

febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, írd bele. Ha csak minden tizedik olvassa el, már akkor is jó. Nekem is sokáig ez volt az első mondatom, hogy gyerek- és állat mentes vagyok. Sikerült sok értelmetlen beszélgetést rövidre zárni.
febr. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!