Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Virágot vettem a kolléganőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virágot vettem a kolléganőnek aki a műszak után a kukába dobta a virágot de a másik munkatárs virágát meg vitte magával, hogy lehet ilyen undoritó egy nő?

Figyelt kérdés
Itt már tényleg csak a jóképű férfiaknak engedtetik meg az is , hogy virágot adjanak nőnapra?
márc. 8. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
hát bazinagy bunkó az biztos...
márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ez most egy tanulság, hogy ő tényleg bunkó. Innentől én nem is kösszönnék neki. Persze ettől még nem lesz minden nő szemét.
márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
De szemét basszus. Dobta volna ki otthon, ha nem kell neki.
márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat bunkó tényleg! Ha ilyet is csinál, max otthon! Ez téneg nagyon tapló dolog volt részéről....
márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Neked is az ilyen tirpák nő kell, de gondolom azért csinos vékonyka.
márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Nö vagyok, de virágot kidobni nem tudnék. Annyira szép mindegyik, legalább addig gyönyörködtetnek, amíg el nem hervadnak. Függetlenül attól, hogy milyen férfi adta. Tudod aki a virágot szereti...

A másik meg az, hogy megtisztelem azt az embert, aki engem is értékel. Szóval legalább most megtudtad, hogy kivel állsz szemben. Ezt tanította meg most neked ez a szegény virág.

Ha még menthetö, vedd ki a kukából és vidd haza. Vagy rakd ki vázába, hogy lássa, hogy tudsz róla, hogy kidobta.

márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mű virág volt?

Csak mert én élőt pl nem dobnék ki. Amikor az exem sírt rítt hatalmas viragcsokrok en azt neki adtam inkább egy szembejövő nőnek hogy sajnálom kidobni, de nem vihetem haza, elfogadja e?

Hát úgy megörült neki!:) jól esett így nekem is :)

márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagy bunkóság volt a nőtől.


Ez nem valentin nap, hogy visszaadja, hogy bocsi, de nem kérem, mert nem akarok tőled semmit, hanem "csak" nőnap, hogy látod rajta, hogy nő.

márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Az incelekre mondják, hogy gyűlölködnek. Ebben a kérdésben szerintem egyértelmű, hogy a szóban forgó virágot kidobó nő gyűlölködött, szerintem ezzel nagyon nehezen tudna vitatkozni bárki is.
márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Ezzel tudatta veled a nőci hogy kopj le róla. Nem volt valami kedves de legalább lényegretörő.
márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!