Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem fel ezt a típusú férfit?

Figyelt kérdés

Nagyritkán belefutok olyan harmincas férfiakba, akik nem 18 éves kortól, hanem csak pár év korkülönbséggel keresnek társat, tehát a maguk korosztályában. Mondjuk egy 35 éves férfi 28-37ig. És az ezen kívülesőkk nem foglalkozik, mert a huszonéveseket még fiatal lánynak tartja(tehát érzi, hogy nincsenek egy szinten), a 45 felettiekre viszont nem gerjed, mint érett nő kategória(ott is érzi a különbséget). Tehát akinek nincs semmilyen berögzült korfétise, hanem csak normális.


Szerencsére van olyan online felület, ahol látom, élőben hallom, hogy beszél/viselkedik, de pl tinderen és hasonlókon kicsit sem látszik, illetve feltételezem, hogy könnyű szex vagy kapcsolat reményében sokan másítanának is a valódi véleményükön.


Nyíltan, ismeretlenül felvállaltan viszont egész más. Vadidegeneken hogyan vegyem ezt észre, szerintetek van valami jele? Esetleg online felületet tudtok, ahol ez látszik és lehet rajta ismerkedni?


márc. 9. 04:05
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Mindenképpen online akarsz társat keresni? Nem inkább személyesen?
márc. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Gyakorin pl csak a betegagyuakat talàlsz akiknek fiatal làny kellene köpèokorúan.
márc. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Attól, hogy komoly kapcsolatra a korosztályában keres, még a 99%-a simán megdugná a tiniket, ha lenne rá lehetősége. Olyat keresel, aki nem létezik.
márc. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy és hány éveseknek akarsz ismerkedni? Miért baj, hogy vannak emberek, akiknek nem tetszik/vonzó egy bizonyos korosztály? Valamelyikbe csak beletartozol, nem igazán értem a kérdést. Ez nem get is, hanem preferencia.
márc. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Én 39 vagyok, társkeresőkön 27 a legalsó korhatár ami be van állítva.


Ha nem neten ismerkedik az ember azt kicsit nehezebb kiszűrni, de azért látható a különbség egy 18 és 28 éves nő között.


De sok eset van mint mindannyian tudjuk, hogy sokszor nem biztos h a 22 az 26 éves vagy aki 27 az 22. Sokan vannak akik kicsit idősebbnek vagy fiatalabbnak néznek ki a koruknál.


De Neked nem értem a problémád! Eleve neten ismerkedsz...akkor állítsd be 35-45 közöttiekre akiket látni akarsz :)

márc. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 39 éves vagyok, 30-43 évig lőttem be az ismerkedési korosztályt. Nem kalandokat keresek hanem korban hozzámillő társat.
márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

33 vagyok de soha nem jönnék már össze nálam fiatalabbal mert csak rossz tapasztalat van. Viszont idősebbel sem.

Korombeliek nem véletlenül vannak egyedül, kivétel nélkül defektesek. Sem az elvált gyerekes, sem a ráncos koráig kergeti a tökéletest nem jön be. Szerencsére felhagytam a Mission Impossible-el. :D

márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, pédájú
márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!