Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerjem meg kozelrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg kozelrol ha csak latasbol ismerem?

Figyelt kérdés
Lany vagyok,van valaki aki tetszik nekem,o rendor.most nemreg lattam 15 ev utan megint egy helyen.de meg koszonoviszonyban sem vagyunk.amikor 15 eve lattam eloszor akkor is tetszett de meg csak 17 eves voltam.az ugy volt hogy van egy ismerosom akivel epp az varosban valahol beszelgettunk es ez a rendor is odajott mert az ismerosomnek akkor jo baratja volt.de az csak par perc volt hogy valtottak par szot.csak en is ott alltam.akkor még annyira azert nem erdekelt meg kiskoru is voltam,de most megint ujra lattam es nagyon tetszik.a gondom az hogy az a kozos ismerosunkkel sem tartom a kapcsolatot kb vele is 15 eve szoktam veletlenul talalkozni.igy meg nem is tudom hogy kereshetnem meg ennyi ido utan hogy erdeklodjek a rendor baratjarol.
2018. aug. 18. 13:41
 1/4 Varga Lilian ***** válasza:
Ha őszinte vagy abból nem lehet baj :)
2018. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha 17 éves voltál, amikor először láttad és ez 15 éve volt, akkor te most 32 vagy.

Tudhatod, hogy minden férfit a hiúságánál fogva lehet először megfogni, hogy asztalhoz ültesd a főztöd mellé.

Ezek szerint a zsaruból pusztán a látványa fogott meg és azt sem tudod, kicsoda.

Nos, a barátja - ha egyébként nem vagytok rosszban - valószínűleg jó ötlet, hogy kipuhatold tőle, van-e esélyed (van-e most barátnője stb.). Légy higgadt, magabiztos és ne légy konkrét. Egyetlen mellékes mondat a harmincból.

Ami gond, hogy nem tudsz róla: milyen körökben mozog. Jobb lenne egy közös ismerős, aki szerint összeilletek és megszervezel vele egy "véletlent" - amiből bármi lehet. Ha az első alkalom egyetlen lesz, ne vesd magad utána.

2018. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kozos ismerosunkkel sem tartom a kapcsolatot,de facebookon megvan ismerosomnek.nem beszeltem vele mar hosszu ideje,olyan hulyen ereznem magam hogy ennyi ido utan rairjak hogy erdeklodjek a rendor ismeroserol.
2018. aug. 18. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ràirsz arra a közös ismerősre mégha nem is beszéltetek.
2018. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!