Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő után tiltjátok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tiltjátok le az illetőt a Facebookon, ha nem kommunikatív, nem kérdez, nem keres?

Figyelt kérdés
márc. 9. 10:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Minek tiltanám le ha amúgy se keres?
márc. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Nem tiltom, de egy idő után már hiába próbálkozna.


Sajnos mostanság többször volt úgy, hogy olyan partnert fogtam ki aki végül passzív lett. Nem éri meg búslakodni, tanulni kell és időben offolni azokat akik csak a lyukas köröket futják.

márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytásaim mind be vannak jelölve, habár már 10 éve abbahagytam a gimit. Sose tudjuk mikor lesz jó az ismerettség. Nem tiltok senkit, törölni max akkor, ha abszolút nem is kedveltük egymást az illetővel, vagy nem fűz hozzá semmilyen, akár csak anno több éve tartó kötelék.
márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Te nem irsz mar ram miota es te mondod hogy nem kereslek???
márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Akkor elég a törlés is, értem. Hát, hogy ne legyen olyan ember a partnerlistámon, akivel nem beszélek.


4: Vicces vagy. Én mindig kerestelek, de ez csak kölcsönösen működik, sajnálom. :D

márc. 9. 11:01
 6/28 A kérdező kommentje:
3: Oké, ezt értem, de az ilyen érdek-ismeretségeket, érdekembereket (máskor nem érdekel, de ha kell valami, egyből előkerül) nem díjazom annyira.
márc. 9. 11:15
 7/28 anonim ***** válasza:
5 jo hat akkor irj ram most es beszeljünk! 😂
márc. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tiltogatni meg törölni senkit az olyan gyerekes. Mi van ha életed szerelmét tiltottad le kicsinyes sértődésből vagy egóból? Mert mondjuk csak 1-2 év múlva lett volna meg az a pillanat és alkalom hogy összemelegedtek igazán egy beszélgetéssel és aztán annak a folytatása minden más. És így nem történik meg, mivel egyszerűen letiltottad gyerekes módon már 1000 éve :D

És mennyi ilyen van! Várják az instant csodát, a herceget, az EGYBŐL MAGÁTÓL minden klappol 10/10es kémiát, aki nem olyan azt eldobálják letiltogatják pár óra/nap után. Nehezedik a terep az biztos, pedig ezek sokszor egész értelmes és jó nők lennének, és végül ezért ottragadnak örök alkalmikba önző/f*ckboy hülyékkel meg egymagukba, micsoda pazarlás. Na mindegy, ez van :D

márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
A tiltogatás elég óvodás szokás
márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Van mondjuk ezer ismerősöm, hát nem is akarok mindegyikkel beszélni. Főleg olyannal akivel mondjuk oviba jártam együtt, vagy a nagymamám régi szomszédjával akit nem láttam 12 éve.
márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!