Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő után tiltjátok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tiltjátok le az illetőt a Facebookon, ha nem kommunikatív, nem kérdez, nem keres?

Figyelt kérdés
márc. 9. 10:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tiltok, nem törlök senkit akivel nem kommunikálok. Egyrészt nem pazarlom erre az időmet, másrészt meg minek?


Amúgy sem nagyon használom már a face-t csak benne vagyok pár csoportban ahol szét szoktam nézni meg egy helyi híroldalt szoktam végigpörgetni hátha van valami érdekesség.

márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tiltom le, akiről meg vagyok győződve, hogy egy idióta, esetleg volt vele konfliktusom és még keres is, vagy aki felszólítás ellenére sem hagy békén.

A többit minek? Ha nem akarod, h ismerősöd legyen, akkor ne igazold vissza.

márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
12: Ezen már túl vagyunk, csak mivel nincs interakció, mennyi idő után kellene törölni.
márc. 9. 19:34
 14/28 anonim ***** válasza:
Dehát ez régen se volt divat sehol, még irc-n se hogy pár napig nincs interakció és akkor törölni a másik partnert. Nem is tudom miből jött ez. Sértődött egó? Dühít ha látod a nevét? Bármikor írhat bárki, nem értem miért zavar ez egyeseket hogy törölni tiltani akarják a másikat. Facebookon meg aztán végképp, ahol ott van sokszor több100 ismerős. Simán megférne köztük, nem is látszódik.
márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért tiltanak mert így könnyebb lezárni magukban a dolgot. utána már nem nézegetik állandóan a telefont hogy vajon írtál-e nekik
márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Én azt hittem ehhez elég a puszta akaraterő is :D De egyébként hasznosoznám a válaszodat 15 ha megtehetném, mert így ma is tanultam valami újat.
márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy letiltva még reménykednek mert ott az esély hogy bármikor írhatsz :D tiltás után meg úgy érzik hogy legalább ők döntöttek
márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Pedig az ügyesebb ha akarja simán megkerüli a tiltást, ráír máshol másik accal. Hoppá most lehet elrontottam a kontroll illúzióját, és marad a sóvárgás és epekedés hogy hátha máshol ír ha igazán szeret :D
márc. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Én csak es kizárólag egy embert tiltottam. Az exem, aki fenyegetett, hogy tönkreteszi az életem. Na neki semmi köze a facebookomhoz.

Törölni akkor szoktam, ha valami miatt nagyon nem akarok semmi kapcsolatot már egy emberrel, de annyira nem vész mint az exem.

Amúgy meg jó helyen vannak ott, tényleg lehet hogy egy egy ilyen ember valami jó lehetőséggel, segítségkéréssel, bármivel megtalál, szeretem nyitva hagyni magam előtt a lehetőségeket, ha nem indokolja semmi hogy végleg zárjam.

Olyan aki nem ír többé, hát azt max törölném, valószínűleg annyira nem erdkeled hogy úgyis mindegy ismerősöd e. Ha meg valamit nagyon akar akkor majd bejelol újra

márc. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Értem. Szerintem felesleges olyan embereket megtartani, akik nem keresnek, ha írsz is, 1-1 szóval leráznak. Csak foglalják a helyet a listában, és ráadásul rossz érzés is, ha rájuk téved a szemed. A Törlés/Tiltás kérdése nem érdekes e szempontból, maga a listáról való eltávolítás a lényeg.
márc. 10. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!