Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda, kövér, csóró pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda, kövér, csóró pasiknak tényleg érdemes várni és előbb utóbb összejön csinos vékony nő?

Figyelt kérdés

Sajnos elég kövér csúnya férfi vagyok, 4 éve próbálkoztam és végre összejött egy szintén kövér nő.. nem akarok meghalni egyedül így összejöttem vele.

Kollégám aki szerintem még nálam is csúnyább kövérebb és szintén 340 ezer a nettó jövedelme.

És bizony tök csinos vonzó barátnője lett.

Azt mondta 9 éve folyamatosan nyomta a gombot, folyamatosan próbálkozott és végre talált egy csinos vonzó nőt (igaz lelkisérült)


márc. 12. 12:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Megnézném én azt a csinos vonzó nőt :D
márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
11. Tényleg az szerintem... tök vékony formás. ...
márc. 12. 13:04
 13/23 anonim ***** válasza:
21%

"tényleg érdemes várni"



Ezzel az a baj, hogy ha megoregszel, akkor csak a 30 feletti nok maradnak, mint merites, es az nem jo.



39F incel

márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%
Te is lehetnél formás.
márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%
Ismerek ilyen férfit, aki még mindig vár. Most 40 éves, rondább, mint valaha. Semmit nem tesz a külsejéért, se edzés, semmi. De ő válogat. Csak nem értem hova? Nemsokára még rondább és öregebb lesz, jönnek a betegségek, mert sokat eszik, sokat dohányzik, alig mozog. Nemsokára meghal.
márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
43%
Miért nem kapod össze magad inkább? Nyilván a nők is vonzó párt akarnak. Te sem akarsz csúnya nőt, ők se csúnya pasit.
márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
15. De ha türelmesen keres, akkor talál jó csajt, nem?
márc. 12. 16:25
 18/23 anonim ***** válasza:
49%
Még véletlenül se fogyjál le vagy kezdj bele valami hasznos hobbiba, hogy esetleg saját magaddal ki legyél békülve valamennyire. Csak várj türelmesen tovább, az lesz a jó! És ha a világ nem alkalmazkodik hozzád, akkor az bizony az emberek hibája, nem a tiéd.
márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
54%
Iszol is?
márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
7%
Ugyan miért kéne feltétlenül lefogynia, valakinek így is tetszeni fog majd. A csinos vékony nők sem ostoba NPC-k, hogy ugyanaz a lapátállú Chad tetszik mindegyiknek, nem? Vagy kiderül hogy az inceleknek volt igazuk?
márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!