Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt itt egy kérdés,ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt egy kérdés,ahol emlitette valaki hogy a gyerekének ad 20 ezer ft zsebpénzt és abból nőzik?

Figyelt kérdés
most komolyan annak örül a szülő hogy a gyereke pénzen vesz nőt?gondolom mindent a srác fizet,a barátnő meg....
márc. 12. 12:49
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
84%

Valentinra is vmi mknikabala kisfénykép bizsuk csokik versek szerelmeslevelek az ajándékok is. Nem kell 60 ezres parfümre se költeniuk.


Teljesen más világ a diákélet. Sokkal szinesebb és pénz nélkül zajlik jóformán.

márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
87%

A "kis"fiam havonta kap 20 ezret zsebpénznek. Plusz én veszen az óvszert.

16 éves a barátnője szintén. Mi jobb körülmények között élünk. Nem azt mondom hogy a lány szegény mert dekoratív kislány csak náluk a szülők nem tudnak zsebpénzt adni. Ha kell neki ruha megveszik vagy tisztálkodási szer de a maradék pénzt inkább félreteszik nyaralásra vagy bármi másra (jóban vagyok a szülőkkel és a lánnyal ezért tudom).

Míg mi havonta 20 ezret tudunk adni a fiamnak hogy éljen egy kicsit.

A lánynak ő fizeti s mozit ha elmennek, van hogy kedvedkedik neki csokival sőt ruhát is vett már neki csak úgy. Szerintem ez nem baj az ő zsebpénze van amikor csak magára költi mert kell neki valami van amikor a lánynak is vesz belőle valamit van amikor félreteszi. Nem látom problémának. Sőt büszke vagyok rá hogy ilyen udvarias.

márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
a világ nem így működik hogy mivel te lány vagy és udvarias vagyok csak úgy rádköltök 40 ezreket,semmi nincs ingyen,senkinek,elvileg....
márc. 12. 13:57
 24/49 anonim ***** válasza:
94%
Istenem, a #22-es nem is azt írta, amit te odaképzeltél a #23-mas válaszodban. Amíg a szövegértés alapjai sem mennek, addig ne próbálj beleokoskodni mások életébe, rendben?
márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
84%

Pedig látod, hogy így működik.

Akinek van pénze, költ. Akinek nincs, az nem költ.

Ugye ez nem újdonság számodra?

márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

Akinek van pénze, költ


akinek meg nincs pénze de a barátjának van,az is költhet

márc. 12. 14:01
 27/49 anonim ***** válasza:
88%

Így van.

Ez miért baj?

márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
mert ez csak a lányoknak,nőknek kedvez
márc. 12. 14:04
 29/49 anonim ***** válasza:
87%
Neked nem édesmindegy, hogy mások mire és kire költik a pénzüket?
márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
91%

A gyerekek kapnak zsebpént. A fiú gyerekeknél az anyuka apuka általában megtanítják hogy a lányt tisztelni kell és udvarolni kell. Egy udvarias fiú nyílván vesz ezt azt a barátnőjének.

DE mondjuk az én fiamnak hiába nem kap zsebpénzt a lány vesz minden hónapban hónapfordulós ajándékot, egy kis csokit, volt hogy tortát sütött neki, vagy egyen medált szóval nem olyan sűrűn de vesz neki valamit. Nyílván úgy ahogy tud.

Ne vetítsd ki a hülyeségeid gyerekekre.

márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!