Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző az anyagiass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző az anyagiasság a mai fiatalabb nőkre?

Figyelt kérdés
márc. 12. 13:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%
Elvárom ugyanazokat az egzisztenciális feltételeket amiket én is megteremtettem magamnak, ettől anyagias vagyok allitolag. (Mondjuk leszarom) akkor sem lennék egyutt csóró, mamahoteles pasival
márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11%

Általában annyira amennyire kinéznek...


A műszempillás, műkörmös, anorexiások biztos hogy 2-3 hetente járnak ezek karbantartására. Nyilván gyantázva is vannak... Azt is karban kell tartani de miért csinálná magának ha anyuci apuci állja...?? Szóval ezek akik kívül gyönyörűek, de belül rohadnak azok elég anyagiasak...

márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
11 - Apád, anyád megteremtette gondolom, te meg erre hivatkozol. A szokásos :D
márc. 13. 06:09
 14/16 anonim ***** válasza:
30%
13, téged nem szeretnek a szüleid?
márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
15%

13

Nem. Igaz, főiskola alatt, otthon tudtam lakni, (21 evesen, amikor befejeztem, akkor viszont bőröndel mentem a dipomaosztomra is már) nyilván nem itthoni fizetesbol lett saját lakasom, autom, de most egyelore megelégszek ezzel a 650 ezres nettoval! A határ előtted is nyitva, de szidni a dolgos, szorgalmasabb nőket ugye sokkal egyszerubb

márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Palikat csak a külső+nagy segg érdekli, úgyhogy nekünk is jogunk van ahhoz hogy csak a pénzük érdekeljen.
máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!