Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit költenétek a nőre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költenétek a nőre az első randin?

Figyelt kérdés
Én max. ilyen 2500 forint, de az tényleg a plafon.
márc. 13. 06:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
70%

Első randi?


Általában üdítő kávé esetleg süti. De mindig megkérdezem, hogy éhes e, de nem étterembe az tuti :)

márc. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Első randin valahol 0 és 5000 Ft között költenék rá. Ezt csak attól tennék függővé, hogy a csaj „irl” megjelenése, viselkedése mennyire szimpatikus számomra.
márc. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
39%
Abbol max 4/10es nőt kapsz 😂
márc. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%
10-es, azért az öblítőt meg mosószert kiszámlázhatod nekik ha nálad vagytok az ágyban. Vagy valami lakás amortizációt, vagy az útiköltségedet hogy elfáradtál oda. Ki vagy használva.
márc. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
30%
1000-2000 forintot. Így ki lehet szűrni az aranyásókat, már ha van még egyáltalán olyan nő, aki nem az.
márc. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
63%
15-20 ezer ft. Többet felesleges. Nem kell, hogy a pénz miatt úgy érezze, hogy azzal akarom lenyűgözni és ennyiből már jól tudjuk érezni magunkat. (randira szánnék ennyit, nem csak ő rá.)
márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
69%
Ha ez a kérdés felmerül akkor neked nem kell nő.
márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
62%
Majd mi csajok is kiszámlázzuk a haj,smink egyebek árát amit elköltünk rátok mikor elmegyünk egy randira☺️
márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Egy séta ingyen van, közben egy fagyi/kávé/süti mondjuk belefér.

Szóval ilyen kategóriában gondolkoznék. Szerintem első randin fölösleges ennél többet csinálni, nem hiszem ,hogy egy 10 fogásos ebéddel vagy vacsorával kellene bárkit is lenyűgözni. Ha meg így van, akkor hirdesse magát inkább az "aranyásó társkeresőn", mert nem egymást keressük.

Mondjuk nekem az exe msem várta el soha hogy költsek rá, általában osztoztunk a költségeken, vagy egymást hívtuk meg oda-vissza.

Szerintem ez a normális, elvégre mindkét félnek akarnia kell a másikkal lenni, nem pedig egyoldalú nyomulásról kellene szólnia egy imserkedésnek.

Ha a csaj nem érdeklődik irántam, elvárja, hogy csak én teperjek, akkor mindegy a dolog és nem fog érdekelni a továbbiakban. Neki is partnernek kell lennie, neki is akarnia kell velem ismerkednie, különben már elcseszett az egész szituáció.

márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
3-5 ezer Ft
márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!