Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit költenétek a nőre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költenétek a nőre az első randin?

Figyelt kérdés
Én max. ilyen 2500 forint, de az tényleg a plafon.
márc. 13. 06:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
5 ezert.
márc. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
jó nagylelkű vagy
márc. 13. 06:18
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Attol is függ persze hogy előtte már ismertem e vagy nem.én az 5 öt inkább arra értettem hogy már ismerjük egymást.De ha valakit elösször látok akkor max 1000 ft körül.
márc. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
29%
Nem mindegy, hogy 250 ezret keresel vagy 3 milliót. Az utóbbinak egy 50 ezres vacsi sem probléma, előbbinek nagyon is.
márc. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem erről szól ez a dolog, szimplán arról, hogy nem érdemes a pénzt pazarolni. Tök mindegy, hogy mennyit keresel. Én jól keresek, de így se szívesen locsolom a pénzt vadidegenekre.
márc. 13. 06:31
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

Egy sütire vagy kávéra simán meg hívom. Azért első alkalommal illik a férfinek fizetnie. A másodikon vagy fizetem az én részemet vagy én hívom meg őt.


25N

márc. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
#5 más meg igen. Voltam már nem egy első randin, ahol simán kifizetett a pasi ennyit. Persze ő választotta az éttermet, nem én vitettem el magam direkt drágába. Van akinek ez nem gond, más meg egy fagyira is sajnálja (mondjuk olyanokkal nem is terveztem volna második randit).
márc. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
40%

Csóró paliként rendszeresen sokat költöttem, soha nem engedtem, hogy a nő fizessen. Persze mindig akartak ők is, meg tiltakoztak. Olyankor kitaláltam, hogy el tudom számolni. Dehogy tudtam.

Végül nem ez volt a döntő, rendszeresen azok, akiket jó drágán meghívtam, dobtak, sok szerény, kedves lány meg kitalált valami programot(arborétumban mászkálás, kb ingyen) vele meg sok éves kapcsolat.

márc. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Első randira a sétálós (nyár) avagy beülős randit szeretem, ahol van lehetőség minél többet beszélgetni. Előbbire egy fagyi, üdítő, utóbbinál egy ital, kávé benne van a pakliban.


20-30e forintot nem fizetnék első randin, amikor először találkozunk és nem biztos a folytatás, pedig nem 250e keresek. Második avagy harmadik randin már oké.

márc. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
42%
Nem szoktam költeni rájuk, csak szexkapcsolataim vannak, nincs randi csak szex és jó ez így.
márc. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!