Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin a nő fizet?

Figyelt kérdés

Randizni fogok egy csajjal a hétvégén. Ő találta ki, hogy hova menjünk, szerintem így neki kéne fizetni a fogyasztást. Elég drága helynek tűnik és nekem ennyit nem ér egy randi.


Ti hagynátok, hogy fizesse?


márc. 13. 07:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
11# for president!
márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
16%

A meghívás az megegyezés kérdése, de ma már egy nőtől az a minimum, hogy a saját fogyasztását fizeti. Semmi nem indokolja a mai nemi egyenlőség mellett, hogy továbbra is a férfi fizessen mindent.


Ha a nő nem hajlandó erre, akkor nyugodtan ott lehet hagyni, ez egy feminista magatartás. Az a nő, aki elvárja a meghívást, még nem realizálta hogy ma már ő is kereshet annyit vagy többet is, mint a férfi, ilyen módon rá lehet vezetni, ha többször előfordul vele, akkor majd észreveszi magát.

márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg felesleges nőkkel randiznod, ha te is akkora hercegnőnek érzed magad, hogy a nőnek kell elhívnia téged, meg még neki kell kitalálni hova menjetek, aztán meg azon parázol, vajon ki kell-e nyitnod a pénztárcádat.
márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora vicc, hogy a sok egyenlőségpárti feminista egy randin rögtön döntésképtelen, fizetésképtelen nyomorékká válik, akinek még bókolni is derogál, mert hát ő nőnek született, itt mindenki sz@rja össze magát, mert hát ez óriási teljesítmény. :D


Na az ilyet kell messziről kerülni.

márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
94%
24-es kommentelő,az ilyen pasit is,mint te.
márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
62%
Én nem vagyok "egyenlőség párti feminista", szerintem a férfi legyen férfi. Nehogy már én égessem a fejem, hogy egy puncival vagyok. Nyilván nem várom el, hogy mindig ő fizessen, de azért basszus, első randin??? Instant kuka. És tegyük hozzá, nem homárt várok el kaviárral.
márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
Senkit nem érdekel, hogy mit vársz el, és már rég nem attól férfi a férfi, hogy behódol és a kívánságát lesi akármilyen nőnek csak azért, mert nő, mint valami szánalmas simp. El lehet felejteni ezt a baromkodást, emberek vagyunk, nem úriemberek és hercegnők.
márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Nő vagyok.

Ha én hívom el a pasit valahova. Akkor úgy készülök hogy én fizetek.

Én akarok oda menni vele és azt akarom hogy jól érezze magát, ne legyen ilyenekre gondja.


Felajánlhatod hogy kifizeted a felét. Meg azt is megkérdezheted tőle, mintegy célzásként hogy "Nem túl drága ez a hely?"

márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

28-as vagyok

Várjál már!!! Te hívtad el,de ő találta ki hogy hova menjetek? Akkor te fizetsz haver. (Bár ha engem hívnak el, én akkor is készülök minimum a saját fogyasztásom árával.)


Az nem baj, hogy hirtelen rábólintottál a helyre. Vannak akik nem tudnak rögtön nemet mondani. Hívd fel, vagy írj neki hogy inkább máshol találkozzatok.

Tipp:(kis pszichológia)

Ha mondasz két jó dícséretet az eredeti helyre, aztán egy jót az újra, simán belemegy.

Pl.:

XY étterem tök jó. Finom a kaja és kedves a kiszolgálás, de Z étterem kicsit hangulatosabb. Nem megyünk inkább oda?

Kizárt hogy nemet mondjon. Ha valami csoda folytán mégis. Nyugodtan megmo.dhatod hogy szerinted ár-érték arányban nem jó. Nem szeretnél most oda menni.

márc. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseknél derül ki a legnyilvánvalóbban, hogy a feministák az egyenjogúság legnagyobb ellenségei.
márc. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!