Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni egy olyan személynek aki nem szereti a társaságot , bulikat?

Figyelt kérdés
Gondolom sokan vagyunk így akik nem szeretnek úgy bulikba járni ,hol érdemes így ismerkedni? társkeresőkön kívül persze.?
márc. 13. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Hát gyakorlatilag mindent kizártál!!!
márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Munkahely?
márc. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Az egy dolog, hogy hol fogsz ismerkedni, nade ha összejössz valakivel, akkor mit fogtok csinálni barátok híján?


Most nem úgy tűnik, de hidd el, hogy ha folyton csak egymással vagytok, akkor bekattantok.

márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3. vannak olyan emberek akik buli nelkul is el vannak mivel ezer mas program van meg , raadasul nem kell tobb 10 szet drogozott ember kozott lenned.
márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Buli nélkül én is elvagyok.


Nem erre gondoltam.

A kérdésben benne van, hogy "nem szereti a társaságot". Ez nekem azt üzeni, hogy úgy egyáltalán emberek között nem szeret lenni. Ha nem szeret emberek között lenni, akkor nincsenek közeli barátai sem. Ha nincsenek közeli barátai, akkor minden idejét a párjával szeretné majd tölteni, vagy egyedül lenni. Ha csak egyetlen emberrel vagy, vagy egyedül, akkor abból nem fog jó kisülni.

márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez így van
márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!