Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők az életkor előrehaladtáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az életkor előrehaladtával racionálisabbá válnak társkeresés terén?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a fiatal lányoknál tényleg az van, hogy így megérzés, kémia számít, hogy adnak esélyt valakinek vagy sem. Hiába lehet az illető mondjuk intelligens, megbízható, normális egzisztenciával rendelkező meg akár humoros is, mert ezek mind sugallnak egyfajta kiegyensúlyozottságot, ha úgy nincs meg elsőre az a bizonyos "szikra", akkor nem jönnek össze vele. Viszont később már ha családot akarnak alapítani, akkor csak felértékelődnek ezek a szempontok is. Bár nem tudom lehet tévedek, a mai korszellem szerint úgy tűnik csak a tökéletes lehet elég és jobb a szingliség, mint családban élni.

márc. 15. 08:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha nincs kémia, vonzalom és közös életcél, életmód inkább egyedül maradok még 50 évesen is.
márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De szerintem sokszor nem arról van szó, hogy egyáltalán nincs meg, csak nem 100%-ban.
márc. 15. 08:20
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Másokról nem tudok nyilatkozni. Én így állok hozzá.
márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 shortcel165 ***** válasza:
9%

Már megint ez a kémia baromság.


Döntsétek már el nők, ösztönlények vagy gondolkodó emberek vagytok e!

márc. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%

#4:


Tudod te egyáltalán a szó jelentését? Neked nem fontos, hogy egy hullámhosszon legyetek a nővel, vagy mi? :DDD

márc. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 shortcel165 ***** válasza:
12%

5#


A kémia, más néven vegyészet vagy vegytan az anyagok minőségi változásaival foglalkozó természettudomány. Forrás: Wikipédia

márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez nem kortól függ, hanem attól, hogy mit tapasztaltál és abból milyen/mennyi tanulságot szűrtél le. Én már 20 évesen is tudatosabban választottam párt, hiába nem voltam még “idősebb”.
márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%
És mielőtt jön a kérdés, tudatosság alatt nem arra gondolok, hogy milyen anyagi javai vannak, mennyi a jövedelme, hanem sokkal racionálisabban voltam képes nézni a kapcsolatot, nem engedtem, hogy az érzelmek irányítsanak engem, hanem megnéztem, hogy valóban osszeillunk e hosszútávon, egyeznek e a céljaink, értékeink, elképzelésünk a jövőről, mennyire tudjuk jól megbeszélni a problémákat, milyen a kommunikáció.
márc. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
77%
Vannak, akik idővel lemondanak a kémiáról/szikráról az általad felsorolt pozitívumokért cserébe, akár a gyerek iránti vágy miatt, akár a korábbi rossz tapasztalatok által vezérelve. Ezekből lesznek a szexmentes vagy alig döcögő szexuális életű kapcsolatok, megcsalások, csendes, frusztrált szenvedések... Én nem lennék képes még fél évet sem kibírni ilyen kapcsolatban. Pedig 30+-osként már benne vagyok a korban, racionálisnak kellene lennem... De ennél tényleg jobb még egyedül is. Kín és teher az a kapcsolat, amiben nem kívánom a másikat, nem mozgat meg. Akkor is, ha amúgy annyira jó ember, normális, rendes, intelligens, szépen bánik velem stb.
márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
54%

7-8 vagyok


Mikor a jelenlegi párommal ismerkedtem az első randin megmondtam, hogy nem érzem a kémiát. Jóképűnek és férfiasnak talaltam, de egyszerűen nem volt az akkori esetem. Emberileg nagyon kedveltem, órákat tudtunk beszélgetni (akkor is), így mondtam, hogy nem szeretném feladni ezt a dolgot itt. A második randin pedig olyan szinten bekapcsolt a vonzalom, hogy azóta ő a férfi ideál nálam :D


25N

márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!