Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni 30 fölött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni 30 fölött?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak. Túl vagyok rajta. Szeretnék ismerkedni és barátkozni, de nem tudom hol tegyem. 31 éves vagyok. A munkám "magányos és rohanós" nem találkozom emberekkel, ha mégis akkor is rohanásban vagyok, egy sziánál több nem fér bele.

A hobbim is mondhatni magányos, mert festek. Leginkább tárgyakra. Workshopok sincsenek ilyen témában kb😅

Buliban ismerkedés...hát nem tudom. Régen bulizós voltam,akkor ment,de akkor 20 éves voltam😀 Barátokat nem tudom találnék-e, pasi meg ugye esélytelen mert buliban mind csak kalandot keres😂😅

Szoktam pörgetni a facebook eseményeket hátha, de kn a bolhapiacok fognak meg leginkább🫣😀 A hangfürdő,jóga,hasonlók pörögnek még ott, de nekem azok nem érdekesek.

A meglévő barátaim "sajnos" már családoznak, a maximum program a gyerekek köré épül, amit megértek. De ezen túl nem mozdulnak ki.🫣😅

Fogalmam nincs merre induljak.

Segítenétek légyszi? Vagy már most vegyem meg a macskákat?😂

Hátha valaki kreatívabb, mert szerintem én már minden eszembejutó opciót körbe lőttem😐

Köszi előre is!

31N,Bp.



márc. 15. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Erre én is kíváncsi vagyok, de sajnos nem tudok választ adni...
márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Én pl itt is szívesen ismerkedek.

38/F @ Bp

márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Festős workshopok pedig fixen vannak, tárgyakra is, láttam már ilyeneket. Valószínűleg többnyire nőkkel találkoznál, de kezdésnek teljesen jó, ha bekerülsz valami új társaságba, biztos, hogy ismersz meg szingli férfiakat is.
márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

4-es, sajnos én csak ilyen csendélet festős dolgokat találok maximum. Én ennél elvontabb vagyok😀 Tudsz esetleg valami konkrétat? Mert nekem nem dob be soha ilyet még keresésre sem :(

Egyébként köszi a válaszokat :)

márc. 15. 18:36
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Budapestiként működhet a netes társkeresés; van bőséges és minőségileg is kellőképpen heterogén "felhozatal". Ha jól nézel ki és fotogén vagy, akkor nem lehetetlen.

Én vidéki vagyok, itt esélytelen neten. Más meg egyszerűen nincs, ha az embernek valamilyen okból kifolyólag nem opció a munkahely. Ismerős ismerőséből nincs sok, az is majdnem mind foglalt, amelyik nem, azt jobb elkerülni... Elkeserítő.

márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Szia,

Hasonlo helyzetben vagyok csak férfiként. En ugy vagyok vele, hogy nokent undoritoan konnyu ismerkedni ugyhogy kicsit fura , hogy problémád van vele. De megprobalok segiteni es leirok par modszert. Megszamolni nem tudom hany uj ismerosom lett fel ev alatt , ugyhogy remelhetoleg neked is tudok hasznos tippeket adni.


1. Szakitas utan szinte a tinderen kezd mindenki es a tarskeresokon. Ami nekem nem jott be ferfikent , de a baratnoimnek mukodik, nagyon is. Rengeteget valogathatnak es kell is , hiszen az oldalon a legtobben nem komoly kapcsolatot keresnek es nem is alkalmasakak rá sokan . De siman mukodik , sokaknak bevállt.


2. Buliba jarok ismerkedni. En sem szivesen , de mukodik. Sokan vannak ott es nehanyan talan pont olyan indokkal, mint te. Es nőkent megint csak annyi a dolgod hogy bemesz es valogatsz. Meghat, altalaban jol szokott sikerulni az este , ha mas nem is akkor szorakozol :)


3. Sportolas. Sportolas kozbe sokmindenkit megismerhetsz , akik altal meg tobb embert megismerhetsz es mellesleg egeszseges es jo szorakozas lehet, igy mindenkeppen ajanlom.


4. A munka . Ha ismerkedni akarsz akkor probalj is meg ra energiat es idot keriteni. Mert rengeteg kell hozza.


5. Random esemenyek, ahogyan irtad is. Kulonosen jo ha olyanra mesz ami erdekel es jol erzed magadat.


6. Instán is rá szoktak irni a lanyokra. Neha még rendes sracok is. ( amin en is meglepodtem ) . Szoval esetleg hasznalhatod az instagrammot is hogy felkeltsd masok erdeklodeset.


De persze ismerkedni barhol lehet es barmikor. Csak energia kell hozzá és idő, pénz. Vagy csak vársz turelemmel míg jön valaki az eletedbe , bár ha olyan szerencsetlen vagy mint en, akkor nem javaslom :D

Sok helyre el kell menni, beszelgetni akivel tudsz es szep lassan összejönnek a barátok.


Es irtad hogy megvizsgaltal minden opciot. De sokszor az a helyzet, hogy nem a hol kerdessel van a gond. Egyszeruen csak nem eleg nyitottak rá az emberek. Nem tudom nalad van-e ezzel gond, de lehetseges , hogy kicsit erdeklodobbnek kell lenned masok irant és nyitottabnak lenned felejuk.

Idot pedig mindenkeppen keritened kell rá,mert megismerni egy uj szemelyt, es kapcsolatot epiteni, nem ket perc sajnos .


De egyebkent ha van kedved ismerkedni akkor rám is írhatsz . Minden heten járkálok ide-oda , ugyhogy csatlakozhatsz :)

Az egyetlen gond, hogy Győri vagyok, szóval Budapest nem éppen van közel:D

márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5# Hát most így nem, de még ősszel láttam, hogy feldobott olyat, hogy mindenféle halloweeni minták festése kerámiákra.


De ha jó vagy, te is szervezhetsz igazából sajátot, csak nyilván egy kis pénz kell hozzá, de azt jó esetben visszanyered belépőből. Azt meg akkor olyanra csinálod, amilyenre akarod, megadsz akármilyen témát és akkor lehet, hogy pont találsz hozzád passzoló embereket.

márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hú, 7-es köszi a bő választ :)

Tinderen túl vagyok, kb 1 hónapig bírtam😀 Ezalatt megismertem egy drogost és egy hazudozót, úgyhogy azt befejeztem😂 A bumble bff részt próbáltam, dumáltam is két lánnyal, de sajnos egyikük sem valódi emberi kapcsolatot keresett,csak ilyen pötyögős okosságot😅

Nekem meg "sajnos" néha kell a kontakt, meg a jöjjünk-menjünk :)

Viszont nagyon jól írtad, hogy sokszor nem vevőek rá az emberek hogy ismerkedjenek. Próbáltam bulikban is, tavaly a barátnőm leánybúcsú csapatában is, de csak ilyen jól hangzó, üres mondatok voltak, sajnos nem volt valódi tartalom az "üljünk össze kajálni" mögött, kb csak jópofi. Na mindegy😀

Amúgy ha elmegyünk félútig akkor mindenkinek jó lehet hogy messze lakik a másik😂

márc. 15. 19:05
 9/12 A kérdező kommentje:
Na erre nem is gondoltam. Bár lehet ezt viszonylag free-ben is. Jó ötletet adtál! Köszi🙃 Már csak valami stratégia kellene hogy eljusson az érintettekhez😀
márc. 15. 19:09
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Sportolás-, utazás-, tanulás-, túrázás-, könyvtárazás közben is lehet ismerkedni, vagy esetleg itt. (F42)
márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!