Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korban gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban gáz, ha egy nő otthon lakik?

Figyelt kérdés
Szerintem 26 évesen már nem kéne.
márc. 15. 21:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem 25 felett mindenképpen, de már 22 körül is rezeg a léc.
márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Amikor már dolgozik. Nő és férfi is. Ha egyetemista, akkor lakhat otthon.
márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem gáz, de mondjuk egy 40 éves nőnél fura lenne.
márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Vicces ez a kifejezés, hogy “otthon lakik”. Mindenki otthon lakik xD Szerintem 30 felett gáz szülőkkel élni. Férfiak esetében már fiatalabb korban is, 26-28, mivel egy férfitól jobban elvárt az egzisztencia(ha tetszik, ha nem, ez akkor is így van).
márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Miért lenne gáz? Ha azt vesszük hogy 22-23 éves koráig tanul, akkor nem lehet elvárni hogy 3 év alatt lakása legyen. Az alberlet meg pénznyelő.

Ez férfiakra is igaz.

35 felett már mondjuk fura, addigra már mindenhogy jobb teljesen külön válni. Mondjuk egyedül albérletezni se jobb.

márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
#5 én 27 éves nőként inkább fizetek egyedül albit, minthogy anyámmal éljek. Pedig jó a viszonyunk, de túl felnőtt vagyok már az együttéléshez. Saját ingatlanra spórolni meg mi értelme lenne, tudod mennyi idő lenne, míg a mai árak mellett összegyűlne egyre? 40 évesen is anyámmal lakhatnék :D Aki havonta 300+ ezreket félre tud tenni ingatlanra, annak van értelme gyűjtögetni, másnak nem nagyon.
márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
56%

30 felett azért már rezeg a léc.

Nincs abban semmi, ha valaki suli után pár évig inkább pénzt gyűjt onerore, mintsem albérletbe szórja el.


A dolog akkor ciki, ha minden pénzét elkolti hulyesegre és otthon is kiszolgáltatja magát.

márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a gáz inkább az, amikor a szülő 1 szál bőrönddel indítja el a gyerekét az életbe.

Velem ezt megtették. Megszülnek aztán vár az "utca". Én a sajátomnak a születésével gyűjtök. 20 év az 20 év. Egy állami intézetisröl.is gondoskodnak, mások meg a sajátjukról se.

márc. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem tartom gáznak azt ha egy felnőtt a szüleivel él, legyen az férfi vagy nő. Nagyon sok olyan különböző élethelyzet és körülmény van, ami rákényszeríti az embereket erre. Tegyük fel idős, vagy beteg szülőt ápolja, esetleg a szülők maguk azok akiket anyagilag támogatnia kell, éppen egyetemi képzésen vesz részt, a fizetéséből nem jönne ki egy külön albérlet, van valamilyen fizikai vagy mentális betegsége ami nehézzé teszi az elkülönülést satöbbi, satöbbi. Ilyen esetekben egyáltalán nem tartom gáznak, mindegy hogy hány éves vagy férfi vagy nő az illető.

Az egyetlen helyzet amikor gáznak tartom az az amikor minden lehetőség teljesen adott lenne az elköltözésre, abszolút semmi akadálya sem lenne de mégsem teszi kényelmi vagy egyéb okokból.

márc. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
12%
16 felett már gáz, akkor már inkább költözzön hozzám.
márc. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!