Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen korban zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen korban zavaró az ha egy srác még otthon lakik?

Figyelt kérdés
2023. júl. 27. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, hogy otthon él, az zavarna, amikor nem akar elkoltozni, többet jár haza, mint velem van amikor már együtt élünk, amikor ki kell szolgálni, mert ahhoz van szokva, nem tud semmit csinálni a ház/háztartáson körül/belül és nem is hajlandó rá.
2023. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
20+
2023. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
25 es felette
2023. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Sokféle oka lehet annak, hogy valaki otthon él, és nagyon nem mindegy mi az. Illetve fontos infó az is, hogy élt-e valaha külön, hogy milyen szerepben van otthon, hajlandó-e hamarosan elköltözni stb.


Szerintem kb 23-24 éves korig, amíg tanul az ember (msc-vel együtt), simán elfogadható az otthon lakás. 30 felett csak akkor ha pl ő ápolja a szüleit, de ilyen szituációba nem kerülnék, szóval úgyis off.


A párom 19 évesen kölözött koliba (én is) és 22 évesen, most egy hónapja költöztünk össze egy albiba.


Hiába szuper mindkettőnk családja, koliban sokkal egyszerűbben mentek a dolgok, mint a gyerekszobáinkban. Csak jobb volt. Szobatársakkal ilyesmi kevésbé ciki.

2023. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Haverom 34 éves koráig lakott otthon, cserébe annyit spórolt, hogy most már saját lakása van.


Én meg 31 éves vagyok, kb. 20 éves korom óta külön élek anyáméktól albérletben, és van ~ 1 millió forint spórolt pénzem összesen, lakásba az önerőnek sincs még a híre se meg.. x)

2023. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Talán nem is az a zavaró, ha valaki otthon él még a szüleivel. Inkább az, ha ez a környezet befolyásolja a kapcsolatot és ha komolyodik a kapcsolat nem képes a lány irányába lépni, hanem inkább az otthoni kényelmet választja.
2023. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kitana. ***** válasza:
79%

30 felett ha soha nem lakott egyedül, akkor nem foglalkoznék vele. Ha átmenetileg hazaköltözött és épp akkor ismerem meg, de élt már külön, akkor nem olyan gáz, nekem van lakásom és amúgy sem szeretek én a másiknál aludni.

Szerintem legkésőbb olyan 25 éves korban azért illik legalább kipróbálni a dolgot, akiben nincs igény a felnőtt életre, azzal nem egymást keressük szerintem.

2023. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem zavar, ha lakásra gyűjti, manapság átlagember nem bírja kifizetni...
2023. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki otthon lakik.
2023. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12%
Egyébként manapság ma már egy kezdő gyári munkás is 1 milla felett visz haza, szóval nehogy már 25-30 éves korára ne tudjon összespórolni egy lakásra.
2023. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!