Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyivel jobb lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel jobb lenne a férfiak felhozatala interneten a nőknél?

Figyelt kérdés
Átlagos férfi vagyok és egyszerűen nincsen normális nők, alig tudok beszélgetni nőkkel, mikor végre találok egy értelmes nőt akivel el tudok beszélgetni, ő azt állítja hogy nagyon sok férfival el tud beszélgetni akik értelmesek intelligensek és társai ezzel nem találkozom
márc. 16. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
40-es telt nőként én is el tudok beszélgetni bárkivel bármiről értelmes és értelmetlen dolgokról is. A férfiak felhozatala a neten kommunikáció szempontjából szerintem rosszabb. Ez saját tapasztalat.
márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez csak azt jelenti, hogy veled nem lehet beszélgetni.
márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Én ezt nem tapasztalom. Ha írnak, egy idő után mindenképpen a szexre terelődik a hangsúly. Nekem meg már ehhez nincs kedvem.
márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Az a bajod, hogy ha van egy okos, kedves, szemüveges 160/90 csaj, egyből tovább lapozod. Pedig vele el tudnál beszélgetni. Vele értelmesen lehetne beszélni.


De te a 170/55 D kosaras csajjal akarsz beszélni aki agyon van sminkelve, kozmetikázva, kívül gyönyörű de belül rohad, agya semmi. Ne csodálkozz, hogy velük nem tudsz beszélni. Az ilyeneknek 99%-a agyatlan kis pipi. Azt az 1%-ot még nem fogod megtalálni mert már foglalt.

márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Ne szavazzátok már le az igazságot...
márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Én már sok normális nővel beszéltem.

Szóval már megdőlt a kérdésed.

márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Veled ilyenek kérdező.
márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Küldjön már felém is pár ilyet.

Nekem csak a "mizu, micsi" témájú pasik írnak. Elmondják milyen unalmas napjuk volt, panaszkodnak jó hosszan. Monológ az egész, csak ők beszèlnek a semmiről.

Hobbijuk nincs. Érdeklődési körük...max a piálás... Nagyon érdekes emberek.

márc. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Online biztos nem. Napi ha egy férfit húzok jobbra, egy-két appon nézem is, hogy vagy nagyon előnytelen képeket raknak fel magukról, vagy nagyon átlagalattinak néznek ki.

Élőben sokkal egyszerűbb, mert egy kevésbé helyes férfinál is sokkal több plusz jel van amit nézhetsz: öltözködés, hang, kisugárzás, humor, amiket jobbra-balra huzogatásnál nem. Én ezért hanyagolom is már az online hülyéskedést.

márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha egy nő sok értelmes férfivel elbeszélgetett cheten, akkor sok férfi is elbeszélgetett. Csak te nem vagy közöttük. :D
márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!