Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten az éjszakai/szórako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten az éjszakai/szórakozóhelyes ismerkedés teljesen leáldozott? El lehet felejteni?

Figyelt kérdés

Régebben még egy ilyen 10 évvel ezelőtt tök jól működött. Ezért is volt jó Budapesten fiatalnak lenni.

De mára már minden megváltozott. A szórakozóhelyeken szinte csak külföldiek vannak, és egy ilyen 75-80% férfi, nem ritkán 85% férfi a budapesti szórakozóhelyeken a nemek aránya. A csajok brutálisan nem járnak már bulizni.

Ilyen arányok mellett érthető, hogy effektíve lehetetlen ismerkedni magyar férfiként, mivel a külföldi az gazdagabb, egzotikusabb nálad, így azt a nagyon minimális nőt aki van, azokat könnyen elszipkázzák előled.


Ki lehet mondani, hogy az éjszakai ismerkedés csillaga leáldozott? Nem opció már az a fajta ismerkedés?

Sokan szidják a netes társkeresőket, de tényleg már csak az maradt a mai világban, nincs más?


máj. 3. 12:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Sűrűn járok bulizni,és mindig több csaj van a helyeken. Te hol élsz?
máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Én nő vagyok, én is azt szoktam észrevenni, hogy több a pasi, de nekem ez jó, egy éjjel több is rámszáll :D De nem csak külföldi, magyarok is.
máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%

Egy pár negyvenes macát még be lehet fűzni, de semmi komolyra ne számíts.


Z generáció... Inkább vegyél egy gémer szettet, mert mostanában az a menő ha jól nyomod a játékot.

máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
1-es, mely helyeken?
máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
10 évvel rondább lettél.
máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Sok csajt látok én is nőként ha kimegyek. Viszont elvből nem ismerkedek bulikban, nem akarok senki egyéjszakása lenni.
máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Én rengeteg csajt látok a diszkókban. Viszont nyilván csak a sportos, magas “apuci gazdag gyereke” fiúkkal állnak le.
máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%

Azért járnak kevesen, mert elegük van a nyomulókból.


Én és a barátnőim nevében mondom

máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

"Én rengeteg csajt látok a diszkókban. Viszont nyilván csak a sportos, magas “apuci gazdag gyereke” fiúkkal állnak le."


Ahogy te "csaj" alatt nyilván csak a fiatal, jó alakú, csinos, szép arcú lányokra gondolsz.

máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%
Adom a 8-as válaszát. Alig járok bulizni vagy ha tehetem, akkor fiúkkal megyek, mert elegem van a sok kanmajomból. Még ha ismerkedni akarnának oké, de a legjava csak egyéjszakást akar, arra meg ott van a Rosszlányok vagy a jobb keze.
máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!