Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok milyen anyagi szintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen anyagi szintet kell hoznia egy 25-30 éves pasinak ha udvarol nektek?

Figyelt kérdés
márc. 18. 20:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Olyat, hogy a randikat tudja fizetni, az első pár alkalommal ne felezgessen. Nálam keressen többet (nettó 500 ezer), legyen autója is. Ingatlan nem elvárás még ilyen korban, de nem árt, ha gyarapszik a félretett pénze. Nyaralásokra tudjon jönni velem, évente 1-2 külföld.
márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%

Miért ne felezgessen?

Vagy ha az elsőket ő fizeti, akkor a továbbiakban ugyanannyi alkalmat te?

Azt várod, hogy a randik alkalmával "eltartson"?


Én az egyenlőség elvén vagyok. Persze, lehet úgy gondolkodni, hogy egyszer én fizetek, egyszer ő, de a lényeg, hosszabb távon vizsgálva egálban legyünk. Sem én nem tartom el őt, sem ő engem (vegyük le az extrém eseteket), s a potenciális párkapcsolattal egy PARTNERI KAPCSOLATot építünk és úgy egészséges, ha már az 1. lépésben is így teszünk.


Ami a szintet illeti: csíkos a csíkossal, pöttyös a pöttyössel elven vagyok.

márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Kifizetni pár randit mióta eltartás? Ez alapvető férfi gesztus és én igenis elvárom. Az eltartás tudod mit jelent? Ha az egyik fél nem dolgozik és minden költségét a másik állja. Ez havonta százezreket jelent. Két randinak az ára nagyon messze áll ettől🤣
márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
6%

Szomorú, ha ez elvárás...

Ennyit az egyenlő kötelességekről és jogokról...

márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Bocs, de aki azért rinyál, mert nem képes egy lányt meghívni randira, azzal nem is fogok vitába kezdeni. Nagyon más világban élünk.
márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Számomra fontos, hogy a férfinak akivel randizok legyen autója. Nyilván nem 30-40 milliós autóra gondolok. Nekem fontos, hogy értem tudjon jönni, randi elött. Régen randiztam egy sráccal akinek jogosítványa sem volt. Nekem nyűg volt, hogy én fuvarozzam mindenhová. Én nagyvárosban élek, akkor ő egy kis falban lakott. Tömegközlekedéssel eljött, én ki mentem érte az állomásra, elmentünk valamerre. Nyilván le késte mindig a vonatot. Így az éjszakába nekem kellett mindig hazafuvarozni. Nekem ez nem szimpatikus. Azóta tartom, azt hogy a férfinak legyen egy autója, ma már nem luxus egy autó fenntartása.

Hosszú távon pedig az a legjobb szerintem ha hasonló összeget keresünk. Így igazságosan lehet osztozni a költségeken. Nem okoz kellemetlenséget, hogy egy nyaralásról van szó, hogy valakinek spórolni kell, valakinek nem okoz gondot a pénz előteremtése. Így együtt tudunk addig nyújtózkodni amíg a takarónk ér.

márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%

Tartsa el magát, jó esetben saját lakásban (albérlet, szoba, saját ház mindegy) és ne okozzon nehézséget felesben programozgatni (ez alapján ne nyaralásokat meg utazgatásokat érts, normális randikat). Ennyi.

24/N

márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Férfi gesztus.. xD ez az ad-hoc feminista terminológia egyre komikusabb baszki.
márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%

4

Jó, akkor te meg majd vedd ki a részed a szülesből, meg még sorolhatnám!

márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

"Olyat, hogy a randikat tudja fizetni, az első pár alkalommal ne felezgessen. Nálam keressen többet (nettó 500 ezer), legyen autója is."


Miért kell, hogy többet keressen? A Te szinted a nettó 500ezres kereset. Akkor miért nem felel meg a saját szinted, aki szintén nettó 500ezret keres?


Legyen autója is? Neked van autód? Gondolom nincs. Akkor a saját szinted miért nem felel meg, vagyis egy olyan férfi, akinek szintén nincs autója?

márc. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!