Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit gondoltok a nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Nők, mit gondoltok a nálatok alacsonyabb pasikról?

Figyelt kérdés

Selejtes lúzerek? Vicces hobbitok? Undorító véglények?


Hölgyeim, csak őszintén!



márc. 23. 20:34
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy látom, neked max a kérdező a cimborád.

Én ugyan nem.

márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
14%
hát barátom te sem fogsz becsajozni hiába nyomod itt a hosszú palikat
márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nincs bajom velük, a férjem is csak 170 cm.
márc. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
92%
A 165 centijével nekem se lenne bajom, én 161 vagyok, de az agyrohadása nemhogy kiábrándító, hanem egyenesen aggasztó.
márc. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek az alacsony ferfiak! De jó személyiséggel!!! Nem ilyennel mint ami neked van shortcel.
márc. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
1%
45-ös férfi vagy. Egy nő sosem írna olyat hogy shortcel...
márc. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező ahány nő annyi féle ízlés. Van akinek bejönnek az alacsony férfiak, vannak olyanok, akiknek nem. Keress olyan nőt, akinek bejön. Én személy szerint nem vagyok magas nő, mégse tetszenek az alacsony pasik, de akad olyan ismerősöm, akinek meg kimondottan tetszenek és a magas pasikat nem annyira szereti. Emberileg semmit nem gondolok róluk, mint férfi nem vonz, de biztos van számtalan olyan nő, akit meg igen. Az a te bajod, ha 175 cm-es topmodellekre buksz, nem a többi nőé.
márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

46#


Nő vagyok. Ezt csak azért írtad mert nem válaszoltam az ismerkedős privát üzenetedre.

márc. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
92%

" Egy nő sosem írna olyat hogy shortcel..."

Az a nickneve, te fogyatékos, ő hívja így saját magát, nyilvánosan ott van a neve. Ezek után bárki referálhat így rá.

Valamint olyan sincs, hogy xy dolgot nő/férfi nem ír le.

Kipróbálnám egy napra, milyen ennyire butának és zártagyúnak lenni.

márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező nagyon ijesztő a viselkedésed….szerintem sem a magasságod a probléma, hanem valószínüleg a viselkedésed. Agresszív vagy, ráakarod erőszakolni a másikra, hogy mondjon olyan véleményt amit nem is gondol. Volt egy ilyen ismerősöm. Ő is alacsony volt. Barátnőmnek tetszett nagyon. A gyerek ezzel az agressziójával, meg hogy ő tudja magáról hogy egy selejt és mindenki az összes nő a világon ezt gondolja róla stílus totálisan tönkrevágta az egész vonzalmat.

Illetve minek kérdezed hogy mit gondolnak a nők az alacsony faszikról ha te magad úgy is tudod válaszokkal jössz??

márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!