Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajoknak imponálna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak imponálna, ha megtudnák hogy megnyertem egy böfögőversenyt?

Figyelt kérdés
Nem tudom randin jó-e lenne ezt felhozni. Azt hallottam hogy a csajoknak bejön ha egy pasi nyertes tipus.
márc. 24. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
magasság? mennyit keresel?
márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Jaj, nagyon. :/ Lapozzunk.
márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Még ötödikben is csak a többi fiúnak imponálna.
márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Vagy én járok rossz helyen, vagy valami alternatív tahóságban... vagyis valóságban élek, de én utcán és nézőközönség előtt még csak nőt hallottam mostanság olyan ruskósakat böfögni és fingani, hogy nekem volt kellemetlen.
márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6%

nyugi ha csaj lennél és kiirtad volna ugyanezt a válasz az lenne hogy milyen laza jófej, aranyos vagy, a white knigh-ok agyondicsérnének felajánlva hogy majd büfögőversenyt rendeznének veled ha kapcsolatba lennétek

de nem te férfi vagy igy a válasz: undoritó, ennyit tudsz csak felmutatni, primitiv, semmirekellő

márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem egyszerűbb képezni magad hogy többet keress? Meg lefogyni hogy ne legyél disznó? Fele annyi energiát áldoznál ezekre mint a barom kérdések kiírására…
márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Engem anno az osztálytársaim recskaversenyre hívtak. Késtem, de addigra már mindenki elment...
márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3%
Elképesztően igénytelen nők vannak. Ahogy nőnek az elvárásaik, úgy engedik el egyre inkább magukat, ilyen elszállt egóval azt gondolják minden belefér. Az h mennyire imponál nem tudom, de veszíteni nem fogsz vele.
márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ja, ja, itsz a börfdély:).
márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Undorító
márc. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!