Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire félre érthető a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire félre érthető a kommunikációm ?

Figyelt kérdés

Számomra furcsa amikor egy srácnak tetszem és féltékeny lesz, ezért vissza húzódik.


Rólam tudni kell, hogy szeretek "idegen" emberekkel beszélgetni, hülyéskedni, valamiért ugyanakkor ezt félre értik sokan!


Pedig tényleg ha nekem megtetszik valaki akkor nem csalnám meg, semmi ilyesmi!


Számomra ezek csak poénok!


Tegnap például egy másik sráccal nevetgéltem erre, aki tényleges szimpatikus alig szólt hozzám. Csupán segítettem a srácnak mert próbált beilleszkedni, csinálni a dolgát.


Egyszerűen nem értem 😅



márc. 25. 11:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
igen félreérthető
márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De miért?
márc. 25. 11:54
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

"Rólam tudni kell, hogy szeretek "idegen" emberekkel beszélgetni, hülyéskedni, valamiért ugyanakkor ezt félre értik sokan!"


Mint látod nem egyedi eset, tehát szerintem megállapíthatjuk hogy nem az adott ember a hülye aki félreérti, főleg ha rendszeresen ismétlődik másokkal is ugyanez. Az én tippem az, hogy esetleg a nonverbális (de talán még a verbális) kommunikációd is olyanba csaphat át olyankor, ami enyhén vagy akár teljesen flörtszerű. De nem tudhatjuk, nem vagyunk ott. A legjobb egy tényleg megbízható barátnőd lenne aki ismer és lát ilyenkor, és aki tényleg őszintén és kíméletlenül el tudná mondani a véleményét. Tehát nem téged védene és a pasikat ócsárolná, hanem aki tényleg megmondaná hogy mennyire igaz ez a helyzet, ha valóban úgy van.

márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán az.
márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Félreérthetetően viselkedsz, szereted, hogy a pasik féltékenyek rád, harcolnak érted, ágyba vinnének. Ez általában önértékelési problémákra vezethető vissza.

Hogyha egyszer egy valaki tetszik (nagyon) akkor vele beszélgess többet, vele randizz és ne várj csatolást, egótunningot másoktól.

márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem szándékosan csinálom, bár lehet ez van a háttérben! Igazatok lehet!


Köszönöm!

márc. 25. 12:08
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem tetszenél és nem volnánk még egy pár, de ezt látnám, hogy "szeretek "idegen" emberekkel beszélgetni, hülyéskedni, valamiért ugyanakkor ezt félre értik sokan!" akkor arra gondolnék, hogy csak egy vagyok a sok közül és valószínűleg el is engedném a dolgot.
márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

De ez közel nem így van !


Nekem ha valaki szimpatikus akkor el is mondom neki!


Bár sokszor úgy érzem hiába jártatom a számat a férfiaknak!

márc. 25. 12:16
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Hát igen, nem vesznek téged komolyan mert csak megraknának vagy akarnának többet, de inkább nem mennek bele semmibe mert azt hiszik, hogy mással le fogsz lépni. Sugárzod kifelé, hogy könnyen kapható vagy, éretlen vagy és normális(abb) férfinak nem kellesz.
márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért látni, tudni kellene, hogy mégis hogy viselkedsz, amikor másokkal hülyülsz. Van az a viselkedés, ami még teljesen normális nevetgélés, meg van a taperolós-rádőlős, flörtölős-bókolós poénos viselkedés. Ha sokan úgy gondolják, hogy sok vagy vagy azt feltételezik, hogy kikapós, akkor azt kellene megvizsgálni, hogy PONTOSAN hogy viselkedsz ilyenkor. És azon változtatni esetleg... mert sokszor nem elég az, hogy "de hát elmondtam, hogy csak te tetszel", miközben pl. a másik izmaid fogdosod poénból.
márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!