Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért bunkók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért bunkók a csúnya nőkkel? Emberileg miért nem lehet kedvesnek lenni akkor is ha nem tetszik neki a nő?

Figyelt kérdés
Ég és föld a különbség ahogy egy férfi a számára vonzó nőhöz viszonyul és ahhoz ha valakihez aki nem vonzó neki. Persze ez bizonyos szintig normális de miért van az hogy kifejezetten bunkók ha nem tetszik nekik a nő? Hol az alap kedvesség a másik ember iránt?
márc. 26. 12:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
45%

A kettosmérce. Ha egy nő elutasit egy számara nem vonzo ferfit, akkor a nő budos k*rva, felszines, es vákogatos, lenező. Ha egy ferfi utasit el egy nőt? Bunko? Az teljesen rendben van, az igényesség

😏

márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
84%
A férfiak túlnyomó többsége csak azzal a nővel kedves, akitől akar valamit. Ez akkor is megtörik, ha az a nő elutasítja. Tehát ha nem akar tőled semmit vagy nem kapja meg, amit akar, már leesik az álarc.
márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 A kérdező kommentje:
1-egyaltalan nem ismerkedesrol beszélek,hanem mindennapi Közösségi életről. Pl munkahely
márc. 26. 12:33
 4/96 anonim ***** válasza:
71%

3

Ezt a férfiak nem ertik...és nem is fogják elismerni. Egy ronda nőnek sokkal nehezebb, mint egy ronda ferfinak. A nőknek annyira nem fobtos a kulso, de legalabbis, a férfi biztosan tudja kompenzalni intelligenciaval, jo anyagi háttérrel a nem szep külsőt...de nekünk nőknek, még ez sincs meg

márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
23%
Mondasz példát ilyen helyzetre? Tényleg érdekel, mert én vékony csinos nő vagyok és eskü nem tudom elképzelni, milyen az, ha bunkóznak. Beszólnak valamire vagy nem segítenek vagy mi?
márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
43%
Na, majd itt mindjárt megkapod - még nőktől is, akik nem csúnyák -, hogy nem úgy van az, ilyen nincs is, te vagy ilyenkor alapból bunkó vagy nem elég kedves vagy csak bús és ez ellenszenvessé tesz...
márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:
66%
Az 5-ös személyében meg is érkezett az első hitetlenkedő... Mondom, még nőktől is megkapod...
márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
50%
#7 én nem hitetlenkedek, nem mondtam egy szóval sem, hogy nem bunkók. Csak azt mondtam, hogy velem nem azok (és ez ponthogy alátámasztja a kérdező állítását).
márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 anonim ***** válasza:
40%

Hol tapasztalod ezt? Melóban? Otthon?

Sztem más körökben mozgunk, ritka a bunkó ember felénk. Pedig én sem vagyok szép.

márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 A kérdező kommentje:
Munkahelyen főleg. És nem csak velem hanem más előnytelen külsejű nőkkel szemben is
márc. 26. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!