Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért bunkók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért bunkók a csúnya nőkkel? Emberileg miért nem lehet kedvesnek lenni akkor is ha nem tetszik neki a nő?

Figyelt kérdés
Ég és föld a különbség ahogy egy férfi a számára vonzó nőhöz viszonyul és ahhoz ha valakihez aki nem vonzó neki. Persze ez bizonyos szintig normális de miért van az hogy kifejezetten bunkók ha nem tetszik nekik a nő? Hol az alap kedvesség a másik ember iránt?
márc. 26. 12:28
 71/96 anonim ***** válasza:
100%
csúnya férfiak is ugyanígy járnak
márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:
100%

68

A személyes tapasztalatból kiindulással az a baj, hogy elsősorban azt látod, hogy veled hogy viselkednek az emberek. Ha csak nem egész nap azt nézed, hogy ki kivel hogy viselkedik (akkor meg valószínűleg semmit nem dolgozol), akkor nem fogod tudni, hogy pl. a nők hogy viselkednek a pasikkal, akár csak ki kire mosolyog, stb. Ronda pasiknak valószínűleg meg pont az lesz a tapasztalata, hogy a nők a bunkóbbak.


Szóval társadalmi szinten nem az kéne a célnak lennie, hogy a pasik ne legyenek bunkók, hanem hogy senki. Vagy mondjuk B opció, hogy ignoráljuk a bunkó embereket és fókuszáljunk az értelmesekre.

márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
69%

A nők is bunkók és lenézőek a csúnya férfiakkal, csak nyilván a férfi-női viszonyban a nő valamilyen szinten mindig "alárendelt" lesz a férfinak, már csak a fizikai különbségekből kiindulva is. Egy nő nem fog annyira bunkózni a férfival, mert nem tudhatja, hogy a férfi meddig tűr és mikor szakad el nála a cérna. A nők alapból óvatosabbak, de ettől még ugyanúgy megvan a másik iránti nyílt ellenszenv, pusztán a külső miatt is.

Saját példámat tudom erre felhozni: van egy kocsma, ahova többnyire fiatalok járnak, a pultosok is nagyrészt fiatal csajok. A legtöbb tök normális, semleges velem, de van egy még a többinél is látványosan fiatalabb, aki nagyon "bunkó" a maga módján. Konkrétan szándékosan ignorál, várat, nem érdekli, hogy állok a pultnál, akkor is másik vendéghez megy oda, ha én jóval előbb ott voltam, nem néz rám, ha megkérdezi, mit kérek, akkor is inkább máshova néz, még az is előfordult, hogy túlszámlázott.

Beszélgetni esélytelen vele, ha teheti hozzám se szól. A többi pultos csaj azért kedves, normális szokott lenni, kérdezgetnek (nyilván az udvarias érdeklődés szintjén megáll a beszélgetés), ő meg totál lenéző és látszik rajta, hogy az is "fájdalmat" okoz neki, hogy egyáltalán egy levegőt szívok vele.

márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:
100%
Én ronda is vagyok, bunkó is, de mégsem bunkók velem a férfiak.
márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:
0%
74. Mert biztos szép pofid van.
márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:
22%

Nők egymást kibeszélik, pletykálnak egymásról, elmondják egymást mindennek aminek csak lehet egymás háta mögött. A férfiak meg legalább őszinték, nem játsszák meg magukat akármilyen tahó is némelyik. Míg a nők kétszínű kígyók, akik egymást fojtanák meg a kanál vízben addig a férfiak le se tojják egymást, vagy verekednek azt annyi.

Persze ez nem mindenkire érvényes. Nem egy és nem kettő munkahelyemen én voltam a ringyó mert beszélgettem férfiakkal is, vagy az volt a bajuk, hogy előléptettek.

A férfiak jöttek gratulálni, a nők meg arról sutyorogtak, hogy biztosan leszopt@m a főnököt.

Úgyhogy nekem inkább az a tapasztalatom, hogy a nők sokkal rosszabbak mint a férfiak mert nagyon szeretik a másik nőben az ellenséget, riválist látni még akkor is ha nem bántotta az a nő. A férfiak meg egyenesen megmondják a szemembe hogyha valami nem tetszik. Az őszinteséget favorizálom akármilyen tirpák is a másik mint említettem.

márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
43%
Én azért az itteni "csúnya" nőket szívesen megnézném... van egy olyan sejtésem, hogy nem igazán látják reálisan saját magukat.
márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:

"van, amikor egyértelmű, hogy azért bunkók (nem, nem szimplán hidegen udvariasak, hanem bunkók), mert a nő ronda"


Nem egyértelmű, mert mindenki viselkedik valahogy.

márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:
0%
Én nőként kínosan udvarias, viszont baromira kimért (időnként rideg és távolságtartó) vagyok. Az emberek többségében alapból nem bízom. Amióta olvastam Eckhart Tolle "Új Föld" című könyvének első felét, azóta valahogy az esetleges sértések és bunkóságok nagy része lepereg rólam, mert tudom, hogy az egész nem az én személyemmel, hanem azzal kapcsolatos, aki elköveti.
márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:
63%

#76: "Nők egymást kibeszélik, pletykálnak egymásról, elmondják egymást mindennek aminek csak lehet egymás háta mögött. A férfiak meg legalább őszinték, nem játsszák meg magukat akármilyen tahó is némelyik."


BRUHAHAHA, dolgoztam rendőrségen, ott ennek PONTOSAN AZ ELLENKEZŐJE volt igaz.

márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!