Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy 29 éves koromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 29 éves koromra szó szerint megundorodtam a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Idétlen, primitiv ösztönlényként látom őket, a nemi szervük látványa is hányingert kelt bennem, az, hogy mennyire szex orientáltak, egyszerüen már nincs meg bennem az a tisztelen a férfi nem iránt. Már a szex gondolatától is undor van bennem, pedig azelött nem éreztem így.

Sok fórumot olvasok, és ez a vergődés a férfi oldalon olyan szintű undort kelt bennem, hogy elmondani nem tudom…

Szó szerint azt érzem, hogy telibe tudnám okádni azt, aki egy kicsit is közelebb jön hozzám.

Ez mi lehet?

Aszexuális lettem? Vagy depis?


márc. 27. 08:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%

Inkább depressziós. Ezzel, ha nem szándékosan írtál ki provokatív kérdést menj el pszichológushoz, mert nem jó, ha utálat van benned napi szinten.


Én a világgal vagyok így és az emberek nagyon nagy részével.


De azt te is belátod, hogy ez nem normális, ha már kérdést tettél fel róla.

márc. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%

Nálam 22 évesen kezdődőtt, két év telt el és még mindig nem hiányoznak és még sok ideig nem tervezek egyhez se érni.

De szerintem bizonyos mennyiségű trauma után mindkét nemnél előfordulhat hasonló.

márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csalódtál párszor/egy hatalmasat és most akkor arra fogod, hogy minden férfi primitív. Pszichológushoz kéne járni. Ön és emberismeretet szerezni.
márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
40%
#2 vagyok: nekem az is beleszámol hogy egy pozitív hosszútávú kapcsolatot se ismerek, ahol boldogan és megcsalásmentesen lenne 2 ember. Innentől számomra érdektelen kapcsolatban lenni, hisz nem kezdek olyanba ami tudom, hogy úgyis összeomlik. Érzelmek nélkül meg a szex se érdekel. Úgyhogy ez sok szereplős kérdés
márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
80%
#4 Szerintem neked se ártana megnézetned, ha az a vesztes vagy akire gondolok.
márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
0%

#6


Kire? Nincsenek ismerőseim gyakorin.

márc. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
90%
Az egyik delikvensre aki már itt többször vergődött az incel kérdések alatt a napokban és nyomta a hímsoviniszta dumáit. Nyilván a neved azt nem tudom.
márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
0%

#8


Nem hiszem hogy rám gondolnál.

márc. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
72%
A normális emberek se találnak normális kapcsolatot. Azért nézzünk már körül, hány embernek is van hosszútávon kielégítő és boldog kapcsolata. Az a szám rettenet minimális lesz.
márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
10%

Hát pedig ez van, a többség eléggé szexorientált, ami nem is csoda, hisz konkrétan ezen múlt/múlik a fajunk túlélése (nem mindig olyan könnyű teherbe esni, mint ahogy iskolai felvilágosító órán riogattak).

Szerintem hagyjuk szépen működni a természetes szelekciót. A kérdező vesz magának macskákat, akik meg szeretnek szexelni, azok szexelnek és szaporodnak.

márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!