Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mackós kinézetű, érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackós kinézetű, érzelmes EQ-IQ-val rendelkező 29 éves férfi vagyok. Megyeszékhelyen lakom. Nem értem miért utasítanak el folyton a nők, sokszor kapcsolatban is. Voltak barátnőim, nem is egy, de szerelmet soha nem kaptam, vajon miért?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 30. 16:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
ha megfelelő lenne az IQ-d akkor tudnád a választ.
2023. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kérlek világosíts fel !
2023. ápr. 30. 16:28
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Hát ezt így ennyiből senki nem fogja tudni itt neked megmondani.
2023. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A nők mit mondtak?
2023. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Voltak, akik csak angolosan távoztak a kapcsolatból, megint mások egy fénymásolt kérdőívre jellemző választ adtak, hogy szerintük ez nem fog működni. de igazából soha nem éreztem, hogy bárkihez is tartoznék, hogy én lennék nála az origóban, egyáltalán azt sem, hogy potenciális férfi lennék a szemükben, akinek szülnének, aki mellett lehúznának egy kis időt. pedig ha hiszitek, ha nem, én nem ez a tipikus szexista, barbár idegből rejszoló incel vagyok, aki az instamodellekre hokizik, mindig tudtam hol a helyem, mindig a magamhoz valót kerestem, de úgy érzem ez is kevés.
2023. ápr. 30. 17:00
 6/16 Noren1989 ***** válasza:
30%

Sose szerettek, az a helyzet. Valamiért ideiglenesen kivàlasztottak, míg jobb nem lesz.


Hasznàltak, aztàn eldobtak téged, Laczus!


Mondjuk te meg hagytad. IQ valszeg ténneg nincs túl sok nàlad, vagy a figyelmed erősssssen magadra irànyul.


Melyik a jó vàlasz, ideköpsz még azért valamit?

2023. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Hát ez szomorú. A jó emberek megérdemelnének egy értékes kapcsolatot amiben szeretik őket és viszontszerethetnek valakit.
2023. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6 os válaszoló, nos a barbár megnyilvánulásod ellenére lehet benne valami, amit mondasz.
2023. ápr. 30. 17:18
 9/16 A kérdező kommentje:
7 es válaszoló, bár a 6-osnak igaza lehet abban, hogy túlságosan sete-suta lehetek a nőkkel való kapcsolataimban, azonban arra én is rájöttem, hogy ez nem érdem alapján működik, mert ha így lenne, akkor nem lenne tele a temető ennyi agyonvert, leszúrt stb nővel, akiket sajnos a szívszerelmük szúrt szíven. a 6-osnak igaza lehet abban, hogy a jót, a szépet látom a nőkben, ezt valahol én is tudom, de ennek az az oka, hogy volt egy nagyon jó anyaképem, tehát a nőkre nem úgy tekintek, mint egy potenciális veszélyforrásra, akikkel jobb vigyázni, hanem lehetőségként.
2023. ápr. 30. 17:26
 10/16 Noren1989 ***** válasza:
0%
Megjegyzem, minden nőben, emberben csak azt kell làtni, ami valósàgosan is megvan. Nem idealizàlsz egy pöppet?
2023. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!