Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy 25-30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 25-30 éves férfinak milyen egzisztenciális szinten kell lennie ahhoz, hogy elkezdje a párkeresést?

Figyelt kérdés
márc. 27. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Nem az kell hozzá feltétlenül, hanem ápolt külső és normális belső.


Aztán majd jönnek az incelek megmagyarázni, hogy mi a "belépő szint".

márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%

Mondjuk legyen pénze egy 10-15 ezer forintos randira :D

(és ne picsogjon, hogy férfiként ő nem fog fizetni ennyit sem egy nőre, ha nincs szex cserébe.)

márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1 - Szóval ha én a szüleimmel élnék és randizni akarnék egy nővel, akkor nem pattintana le emiatt? :D Hát amikor velük éltem, nem egy pattintott le emiatt.


2 - 10-15k nem olyan sok, kb egy vacsora ára egy proli helyen.

márc. 27. 14:06
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

#1 vagyok

Párom a nagyijával lakik. Én otthon. Most költözök majd a sajátomba. Ennyi :)

márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Valaki ilyen idős korában esik ki egyetemről és kezd el dolgozni, szóval nincs elvárásom.


Ami fontos: egyező értékrend, odafigyelés, humor, közös hullámhossz, igényes külső.

márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

"10-15k nem olyan sok, kb egy vacsora ára egy proli helyen."


Átlag helyen is bőven megvagy ennyiből, ha nem extra dolgokat esztek és nem 5-6 fogást. Egy randira pedig nem azért mész el, hogy zabálj.


De akkor legyen 20e.. mit bánom én. De attól ez még alap dolog, még akkor is, ha sokaknak ez már sérti az önérzetét.

márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5 - Azért ott baj van, ha valaki ennyi idősen esik ki az egyetemről amit 18-19 évesen elkezdett. 3,5 év a BSC, nem 7+. :D BSC után meg a nagyja dolgozik és az MSC már levelezős téma, de azzal együtt is csak 5,5 év a dolog, tehát mondjuk 24 évesen már megvan vele.
márc. 27. 14:17
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha 25-30 évesen kezdi, akkor nem az egzisztencia lesz a probléma.
márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

Az én meggyőzödésem az, hogy a csajozás művészet. Innentől fogva az egzisztenciát nem a csajnak, hanem magamnak építem. Nagyanyám mindig azt mondta például régen, hogy magamnak tanulok. És ez így is van. Nem az egzisztencián fog múlni a csajozásban való siker, mert ha a nő az egszitencia miatt jön össze egy pasival, akkor keres magának egy magasabb egzisztenciával rendelkező pasit.

Szóval, ez nem jó gondolkodás szerintem.


Mint említettem, a csajozás művészet. Egy művésznek pedig nincs szüksége méregdrága cuccokra ahhoz, hogy megmutassa nagyságát.

Elég egy 200 Ft-os HB-s ceruza, és valami fenségeset tud rajzolni.

Vagy Cristiano Ronaldo-nak elég egy szakadt, 1000 Ft-os kínai tornacipő, hogy varázsoljon a labdával.

Nem kell más, nincs rá szükség.

Ezért van az, hogy időnként előfordulhat, hogy egy szegény srác is beházasodik egy gazdag családba. Mert jól tud csajozni, egy művész.

márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
*beházasodhat
márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!