Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok lehet esélyem egy ilyen nőnél, hívjam randira, lehet többet akar tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm aki nagyon vonzó, nagyon csinos nő 25 éves múlt és én lassan 40 leszek, de megvan a közös hang nagyon sokat beszélgetünk nevetünk szerintem többet akar tőlem úgy érzem.... mondjuk külsőben nagy a különbség tehát ő egy csinos vonzó nő én meg eléggé el vagyok hízva és nem vagyok egy helyes pasi de a személyiségem szerintem is jó, gondolom azért kedves velem mert többet szerethetne tőlem, viszont biztosra kell tudnom mert ha randira hívom és elutasít akkor nem tudom utána hogy fogok egy irodában lenni vele
márc. 29. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kedves veled az kevés. A szomszédnénivel, a macskával is az kérdező.
márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Igen de ez azért egész más kedvesség ez olyan nagyon kedvesség
márc. 29. 17:38
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Előbb inkább puhatolózd ki, hogy ismerkedik-e most valakivel, mi az ideálja, nézd meg a munkahelyen a többi pasival milyen a viszonya, értsd pl, hogy velük is olyan kedves-e vagy sem. Azért ahogy te is írtad nagyon nagy a kontraszt, lehet csak jóbarátként tekint rád, és mint ember értékesnek tart, jobb ha alaposan átgondolt, körbe járod a témát, és csak azután lépsz.
márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Más kedvesség? Oké. Milyen? ^^
márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Hát, nekem fura lenne, ha ilyen pasashoz vonzódna. Valószínűleg mással is kedves.
márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Esélytelen vagy.
márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vén vagy hozzá
márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A személyiség nem tud mindent kompenzálni szerintem. Ha most nekem egy elhízott, csüngőhasú pali elkezdene rajtam izzadva lihegni szex közben, valószínűleg elmenne a kedvem az élettől. De ez én vagyok, lehet, neki bejön. Inkább tőle kell megkérdezni.
márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát én 35 évesen nem mernék egy ilyen nőhöz hozzászólni, nem csak a korkülönbség miatt
márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na visszatért a “fiatal csinos kolléganő Vs buta , ronda , kövér , öreg “ kérdező.


Felejtsd már el azt a szegény nőt! Nincs esélyed nála.

márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!