Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső közvetítő ér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső közvetítő ér valamit?

Figyelt kérdés

Hello,

31 éves férfi vagyok. Eddig elég sok kapcsolatom volt, sokat ismerkedtem. Főleg interneten ami nem igazán volt pozitív értelemben élménydús.

Ha az ember hülyékre vágyik ezeken a "platformokon" garantáltan megtalálja.

Hallottam az egyik netes társkeresés eredményeként létrejött kapcsolati ismeretségemtől....szóval egy kissé orrhangú beszédhibás nőtől hogy a társkereső közvetítő egy jó dolog. Tényleg az? Megéri?

Korban hozzám hasonló emberek véleményét várom. De persze fiatalabb, öregebb személyek is írhatnak.


Köszi.


márc. 30. 04:30
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Mulánnak sem jött be :(
márc. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pénz lehúzásnak tűnik nekem
ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kánya Kata féle? Én nem próbáltam de őszintén nem javaslom. Az nem baj ha az ember válogat és tudja mit szeretne, de aki ilyenre megy, nőként az pont azért megy mert iszonyatosan válogat.


Egyszer beszéltem vele telefonon ( Kánya Katával ), aki a legrégebbi ilyen társkereső iroda. Csak arról beszélt hogy itt kizárólag orvosok, bírók, ügyvédek, stb. ismerkednek, magasan képzett emberek.


Egy ilyen nő, aki ilyen képzett, sajnos nem fog leállni egy átlag büfészakossal. Persze vannak normálisak közöttük de azok nem Kánya Katához mennek.


Megjegyzem férfiként, kelendő férfiként, diplomás kelendő férfiként, szerintem kizárt hogy rá lennének szorulva Kánya Katára.


De egy próbát megér. Viszont kőkeményen pengetni kell.


Akkor már inkább javasolnám a társkereső rendezvényeket ( rapidrandi, randimásképp, esküvőpalota stb. ), ezeken mindig van kb. 10-12 nő, és itt is főleg értelmiségi nők, de talán több esélyed van és ár-érték arányban jobb. Kánya Kata vajon hány nővel hoz majd össze?


Szerintem lehúzás a dolog.


Tényleg gazdag embereknek lett kitalálva akik szintén gazdagot keresnek.


Átlagjózsi nettó 4-5 kilóval ne akarjon ott keresni, rajta keresztül.

ápr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ráuntam a normál társkeresőre. Annyi sznob nő van rajta hogy hihetetlen. Nem lehet ezekkel még normalisan beszélgetni se.


Egy ismerősöm mondta hogy egy közvetítőnél találta meg a párját. A nő 4-5 kilót kereső ápoló volt. Akkor azt mondod az ilyenek sem 4-5 kilót kereső Józsit keresnek? Mondjuk sajnálom erre a pénzt meg az összes társkeresőre. Igazából tapasztalatok érdekelnek. Főleg olyané aki már használta ezeket a szolgáltatásokat.

ápr. 4. 07:19
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es most írom a tapasztalatomat ha megtennéd hogy figyelsz. Én társkereső rendezvényt javaslok neked.


Én ilyenekre járok 1.5 éve, és rengetegféle, intelligens és csinos nővel meg lehet így ismerkedni.


A hatalmas előnye az hogy az arányokra kiemelt hangsúlyt fektetnek. Tehát maximum 1, nagyon max 2 fő eltérés lehet, értsd:

10 nő és 10 férfi beszélget 5-7 percet majd továbbülnek. Mindenki mindenkivel beszél. Van lehetőség személyes benyomásra, van lehetőség valamivel elvarázsolni egymást.


Eddig ugyan csak 3 találkozóm volt, de találatom ( matchem ) elég sok, viszont találkozóra kevésszer került sor, vagy én vagy ő nem erőltette.


Szóval ez sokkal jobb és lényegesen olcsóbb mint egy közvetítő.


Lényegében viszont ugyanaz.


A közvetítő nagyon kevés embert fog neked javasolni majd, tehát ott sok évig is keresgélhetsz sajnos.


Itt viszont hétről hétre tudsz ismerkedni új nőkkel. Én havi 3-4x megyek.

ápr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Melyik ilyen rendezvényt javaslod? Láttam párat, korosztalyonkénz can felsorolva de mindegyiknél a férfi oldalon telve van.
ápr. 4. 07:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan járok mindháromra: randimaskepp.hu, rapidrandi.hu és eskuvopalota.hu

Igazából mindháromnak van előnye van hátránya. A vicces az hogy mindig van 2-3 nő aki tetszik, de nyilván úgy igazán általában csak 1, nagyon max 2. De az havi szinten már 3-4 nő, nem olyan rossz.


A telítettség jogos, a rapidrandi.hu az nagyon korán betelik, ha írsz nekem privátot akkor tudok szólni ha felszabadul 1 hely.


Amúgy az esküvőpalotánál vannak helyek:

[link]


Május 16, június 13, június 27


Nem tudom melyik korosztály érdekel.


A randimásképpen érdemes várólistára írni nekik.


A rapidrandi.hu ( a legrégebbi amit 21 éve csinálnak már ), az szinte azonnal betelik ott résen kell lenni. A 30-as korosztály pl. ennek a hétnek a végén fog újra nyitni de mondom mindig vannak lemondások, csak figyelni kell.


Ha megírod mi az amit keresel akkor tudok segíteni.


Ezek mindenesetre jók, szoktak lenni jó nők :).

ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írok egy privátot és megbeszélhetjük. Köszönöm a válaszokat :)
ápr. 5. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!