Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szórakozóhelyeken mindenhol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyeken mindenhol férfi többlet van, mi történik?

Figyelt kérdés

Mostanában eljártam ide oda (Bp) gondoltam próbálkozom nőknél tánc, beszélgetni aztán lesz ami lesz. Nem vagyok nyomulós, elsőre megértem ha zavarok, nem tapizom és mivel autóhoz vagyok kötve józan is vagyok.

Szerintem külsőre a koromhoz képest fiatalabbnak nézek ki, de úgyse tudják ránézésre, mindegy. 175 cm/84 kg, otthon edzek, próbálok adni magamra.

Olyan brutális férfi többlet van és a felhozatal is elég jó, én nem vagyok meleg, de szerintem rengeteget jó pasi van szórakozóhelyeken. Teljesen elmegy a kedvem egy idő után. Az ott lévő nők meg abszolút megközelíthetetlenek, folyamatosan vannak körülöttük mindegy milyen alkatúak, hogy néznek ki. Volt pár év kihagyásom kb 9 év, a bulizásban, nem akarom nyomni a régen minden jobb volt szöveget, már akkor sem volt könnyű de azért sikerült szimpátiát, beszélgetéseket néha többet is kialakítanom.



márc. 30. 09:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%

Az nem baj. Olyan nokkel kell ismerkedni, akik nem jarnak szorakozohelyekre :)



39F incel

márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%

Ez csak rosszabb lesz. A mai gimis, egyetemista tinifiúknak jobb genetikájuk van (magassàg, karcsúság, szép arc, jó fejforma), amivel mi 30-as, 40-esek nem tudunk versenyezni.

Ehhez hozzá jön, hogy 10 fiú jut egy nőre.

márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Kevés nő jár ilyen helyekre. Én magam sose voltam és nem okozott gondot az élőben történő párkeresés.
márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Bócsanat nem írtam le 35 éves vagyok. Lehet betamádni hogy ennyi évesen miért nem a könyvklubban meg a nyugdíjas otthonban próbálkozom.


Adj tippeket hogy hol, interneten kívül. "Régebben" azért prefaráltam a szórakozóhelyeket, esetleg koncertek, fesztiválokat mert alapból volt egy oldott hangulat, és én is jól éreztem magam.

márc. 30. 10:02
 5/24 anonim ***** válasza:
36%
Fiatalok előtt van nyitva a lehetőség. Magasabbak , vekonyak, jóképűek. Te is kérdező 35 évesen már nem veheted fel a versenyt velük. A jó csajoknak jó pasijuk lesz.
márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen én is azt látom hogy egyre jobb a fiatalabbak genetikája. Kb korombeli vagy talán 40 éves bomba nőket vittek el 20 év körüli fiúk, mert azok a nők még könnyebben teremtenek élőben szociális kapcsolatokat. A fiatalabb lányokat meg hagyjuk is, a fellegekben járnak, csak annyit szólsz hozzájuk hogy szia és sértődötten-meglepődve néznek. Írom ezeket úgy hogy szerintem nem vagyok egy csúnya férfi.
márc. 30. 10:08
 7/24 A kérdező kommentje:
Én nem osztályozok senkit be, vagy tetszik nekem vagy nem. Már sokszor hiába teszik egy nő egyszerűen az aurája taszító.
márc. 30. 10:11
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Pont ezért, mert meguntuk a nyomuló pasikat. Néha szívesen lemennék barátnőkkel, csak a zene meg a tánc miatt, de nem lehet normálisan bulizni anélkül, hogy ne hömpölyögne melléd valami rángatózó csávó vagy méregetne oldalról valami ötfős társaság, mintha azt néznék, tarját vagy combot vegyenek. Inkább itthon bulizunk.
márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

A férfiak általában felül, a nők meg általában alul értékelik magukat (kivételek azért vannak).


"Írom ezeket úgy hogy szerintem nem vagyok egy csúnya férfi." - Itt nem az számít, hogy te mit gondolsz magadról. Főleg, ha elfogult vagy magaddal és felül értékeled magad.

márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

8-9 év távlatából ennyit nem változtam, mert akkor többször és könnyeben működött a kémia a nőkkel.


Nem nyomulok, szemem van látom amit látok de látványosan nem bámulom a nőket. Inkább szemkontaktust próbálok keresni, de semmi, simán mintha levegő lennék mostanában. És nemcsak szórakozóhelyeken.

márc. 30. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!