Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes nők miért vágynak tőlük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők miért vágynak tőlük magasabb szinten lévő pasikra?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy totál átlagos csaj, minden szempontból az. Úgy jellemezném, hogy ha elmenne melletted Bp-n a Váci utcában, akkor észre se vennéd.


A csaj nyilván nem rendelkezik nagy egzisztenciával, ügyintéző amivel nincs baj, merthát nem ez alapján ítélünk meg bárkit.


Poénból, de tényleg poénból bepróbálkoztam nála, hátha valamit ki tudok hozni belőle. Az első kérdése az volt, hogy milyen javakat tudsz számomra adni? Nem is értettem a dolgot és máig nem értem.


Én jóval feljebb helyezkedem el a hiearchiában a munkahelyemen, felsőfokú végzettségem van, saját lakás és céges autó. Sportos, magas vagyok szóval nem feltétlenül ez a csaj az én érdeklődési köröm, de ez a beszólás akkor is meglepett.


Szerintetek mit akart ez jelenteni?


márc. 30. 15:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Azt jelenti hogy tudja milyen típusú ember vagy: nagyképű, pénzcentrikus, felszínes, azt hiszi ő szarta a spanyol viaszt és úgyis állt hozzád.

Hiába mondta volna, hogy bocsi, de nem vagy az esetem nem hitted volna el hiszen beképzelt majom vagy. Így szépen helyretett téged. Üzenem neki, hogy nagyon ügyes volt, büszke vagyok rá. (:

márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
1%
Anyagiasak. Ha nem, akkor legyél 16 èves, 190 centis 65 kilós gimis gyerek 23 centis farokkal.
márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1 - Tény, hogy kilóra megtudnám venni, de ezzel sosem kérkedtem.


2 - Az első állítással egyetértek.

márc. 30. 15:53
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Azt se tudod hol a Váci utca, te vidék királya.
márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kérdés a napokban már volt. Unalmas, kamu és provokatív fos.
márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%

Kizárólag az anyagi, egzisztenciális helyzetére alapozva levezetted hogy ez a lány, miért nem a "te érdeklődési köröd", hisz te "magasabban vagy a hierarchiában" és hogy csak "poénból próbálkoztál be nála". Miután mindezekkel minősítetted őt, rendkívül korrekt úriember módjára megjegyezted hogy "persze nem ezek alapján ítélünk meg valakit":D.


Majd mikor mindezek után feltett neked egy felszínes kérdést, Te elcsodálkozol rajta és kiirsz egy kérdést.:D Ez az oldal egy csoda...

márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Előző vagyok, egyébként nyilván egy provokatív kamu fos, be is jelentem.
márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem kamu, van olyan ember aki él és csinál dolgokat. Ha nem hiszitek el, akkor nem kell ezt a kérdést nézni/olvasni. Építő jellegű hozzászólásokat várok, nem ezt a primitív, ócska, irigy alázást.
márc. 30. 15:58
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer már kiírtad és törölték. Minek írod ki újra, ha nem kamu?
márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Igazságtalanul töröltek, semmi sértőt nem írtam.
márc. 30. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!