Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magas (185, vagy magasabb) lányok, van, akit kifejezetten vonz, ha a pasi (jóval) alacsonyabb?

Figyelt kérdés
Mi tetszik ebben a felállásban?
dec. 14. 09:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Nice try, kérdező, de ilyen nő nincs, bármennyire is nyivítasz érte.
dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

180 cm vagyok .

Volt nalam fel fejjel alacsonyabb parkapcsolatom ,semmi problema nem volt !!!

Az ,hogy mi nem kifelé éltunk masoknak !!

El voltunk ,szerettuk egymast es ez nem a magassagtol es a haverok velemenyetől volt mervadó!!!

Ha rajuk hallgatunk volna nem eltuk volna meg ezt az evekig tartó kapcsolatot.

Csak ő ki ment kulfoldre ,engem a munkam itthon tartott ...sajnos ezert mentunk szet

dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem erdekel, ha alacsonyabb. Es ha alacsonyabb, akkor az IS vonz, minden vonz benne.
dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én “csak” 180cm vagyok. Sosem volt nálam sokkal magasabb párom, de alacsonyabb sem. Kicsi korom óta én voltam a létra/zsiráf stb, és ezek a b@sztatások mindig a fiúktól jöttek. Nos az a helyzet, hogy ezt nem igazán nőtte ki a legtöbb. Egyszerűen a férfiak nagy része zavarba jön, meg idióta poénokat durrogtat. Egyik exem 182 centinek mondta magát, igazából egymagas volt velem. Eleinte persze mondta, hogy áh nem zavarja. De, zavarta, és ezt minden létező szituációban ki is fejezte. Szakítottam vele, nem csak ezért, de vastagon benne volt. Mostani párom 185 centi, talán az eddigi legmagasabb. Sosem hozza ezt szóba, nincs kisebbségi komplexusa, sokkal jobb így.
dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha várnék magasabb srácokra, szűzen halnék meg a macskáimmal.
dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Ez olyan mint ha valaki csak a szoke hercegre varna.. aztan a csoki barna leaz a befuto.
dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

#4 "Eleinte persze mondta, hogy áh nem zavarja. De, zavarta, és ezt minden létező szituációban ki is fejezte."

Én mondjuk nem fogom megérteni, hogy mit kell ezen ennyit rugózni? Ez valami beteges komplexus lehetett nála. Főleg, hogy dedós módon akart 2 centit "csalni", mintha az bármin változtatna, hogy hivatalosan mennyi. :D


Nekem mindig is alacsonyabb barátnőim voltak (én sem vagyok azért egy égi meszelő), de legutolsó barátnőm történetesen 2 centivel volt magasabb. Semmi problémát nem okozott, sem nekem, sem neki. Teljesen más miatt lett vége, és azóta is az eddigi legjobb kapcsolatomként tekintek rá.

dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

7.


Hihi, most már csak az a kérdés, hogy vajon a melletted szeretője milyen magas volt :D

dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Férfiként engem ezek a zsiráf nők nem tudnak vonzani, semmi nőies nincs bennük, monstrumok. :D


Egy alacsonyabb, arányos nő visz mindent.

dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

9.


Hihi, tipikus törp hozzáállás :P

dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!