Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet nőként azért tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet nőként azért tenni, hogy valakiből ne váljon “incel” vagy hogy hívják ezt a nőknél?

Figyelt kérdés
Szóval amúgy csak 19 vagyok, de még soha semmi nem jött össze ilyen téren. Hosszú évekig szerelmes voltam egy pasiba, aztán azt hittem, túl lettem rajta, de bármikor meglátom ugyan azok az érzések törnek fel bennem. Vele esélytelen, ne írjátok, hogy hogyan próbáljam meg vele. Nagyon szeretnék párt. Nem hiszem hogy annyira csúnya lehetek, mert a testemre sok dícséretet kaptam már, tehát ha akarom sokan lefeküdtek volna velem, de én kapcsolatot szeretnék nagyon. Mostanában azért frusztrál nagyon, mert a barátnőimnek most mind van kapcsolata, és ilyenkor természetes, hogy kevesebb az idejük, csak akkor is nehéz. Társkeresőzöm is, de ott is mindenki csak lefeküdni akar velem. És lehet prűdnek nevezni, de én nem szeretnék egyéjszakást vagy ilyen szex kapcsolatot. A múltkor elmentem egy randira, és elképesztően tetszett a srác, majd a randi végén felhívott magához “filmezni”. Olyan csalódott lettem, mert így hogy nemet mondtam, persze teljesen eltűnt. Mit tehetnék? Előre köszönöm!

márc. 30. 21:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Mégcsak 19(!!!) éves vagy, ne húzd már le a rollót! Előtted az élet, előtted a nagy szerelem!

Egyszerűen ismerkedj, nagyon okos vagy, hogy észreveszed ha a fiúk csak szexre akarnak. Ez plusz pont.

Olyan fiúval feküdj le akit legalább te szeretsz ha már ő nem és odafigyel rád, vagy nagyon jó fiú barátnak aki gyengéd, odaadó lenne ha a kölcsönös szerelem nem jön össze, te türelmetlen vagy én szerintem!

Sok sikert! (:

márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
*fiúbaráttal
márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2%
Hány évesek jönnek be?
márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
1-es lehet türelmetlen vagyok, de manapság 19 évesen szűznek lenni gáz, és emiatt is hajtottak már el.
márc. 30. 21:26
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
"nagyon szeretnék már párt"... bocs, de ez így nem hangzik túl jól. Ez kicsit olyan mint a "mindegyki csak már legyen valaki" alapon belevágni egy kapcsolatba, a megfelelő érzelmi kötelék, kötődés, kémia nélkül és utána csodálkozni hogy zátonyra fut az egész.
márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem gáz 19 évesen, még 25 évesen se. Sok férfi nem bánja, sőt szereti őket. Ha meg szerelmes beléd hidd el, hogy nem zavarja.
márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

19 évesen nehogy azon agyalj már, hogy nem lesz senkid. Aki meg azzal hajt el, hogy szűz vagy, biztos nem a gyerekei anyját látja benned, magas ívből sz@rd le.


Tanácsom ismeretlenül:

1) ne görcsölj és ne akard minden áron. Akkor abból semmi nem lesz. Az élet hoz úgyis valamit, ha nyitva tartod a szemed.

2) aki társkeresőn van, az tuti csak dugni akar. Tartós entellektüel kapcsolatot ott találni nem fogsz. (Oké, láttunk már éjjeliőrt nappal meghalni, de fiúk részéről sajnos ez van.)

3) az, hogy nem mégy bele egyéjszakásba, az jó. Aki komoly kapcsolatot akar, az nem ribizlivel tervezi az életét.

4) jár olyan helyekre, társaságokba, ahol sokan vannak, főleg fiúk, és lehet ismerkedni. Pl. Vízilabda meccs. Konditerem. Festő tanfolyam. Biciklis egyesület stb. stb. Nem tudom, mi érdekel, de valami biztos van. Legy nyitott, vidám es mosolygós, társalogj, beszélgess.


Én drukkolok neked.

márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%

Van egy jó meg egy rossz hírem kérdező!

A jó hír az hogy te nőként sosem lehetsz incel, ez majdnemhogy kizárt

A rossz az hogy a neked tetsző top fiukat nem feltétlenül kaphatod meg, mivel nekik nincs szükségük komoly kapcsolatot hajkurászó nőkre, nekik általában csak szex kell, de ha nem akkor nagyon hamar elkelnek.

Nőként elég lesz várnod a csodát, mert valamilyen kellően jóképű udvarlód is lesz egyszer a nagy számok törvénye szerint, ez garantált. Szóval neked kár rágörcsölni

márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
Az incelség az nagyon nem ez, neked attól nem kell tartani pláne hogy lány vagy, azt ne is akard megtudni milyen nagyon mélyre le tud rántani, átmossa az agyad a sok sz.r amit olvasol.
márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
15%

"19 évesen szűznek lenni gáz"



Hat en 2x19 evesen tartok itt, ugyhogy......



39F incel

márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!