Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet nőként azért tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet nőként azért tenni, hogy valakiből ne váljon “incel” vagy hogy hívják ezt a nőknél?

Figyelt kérdés
Szóval amúgy csak 19 vagyok, de még soha semmi nem jött össze ilyen téren. Hosszú évekig szerelmes voltam egy pasiba, aztán azt hittem, túl lettem rajta, de bármikor meglátom ugyan azok az érzések törnek fel bennem. Vele esélytelen, ne írjátok, hogy hogyan próbáljam meg vele. Nagyon szeretnék párt. Nem hiszem hogy annyira csúnya lehetek, mert a testemre sok dícséretet kaptam már, tehát ha akarom sokan lefeküdtek volna velem, de én kapcsolatot szeretnék nagyon. Mostanában azért frusztrál nagyon, mert a barátnőimnek most mind van kapcsolata, és ilyenkor természetes, hogy kevesebb az idejük, csak akkor is nehéz. Társkeresőzöm is, de ott is mindenki csak lefeküdni akar velem. És lehet prűdnek nevezni, de én nem szeretnék egyéjszakást vagy ilyen szex kapcsolatot. A múltkor elmentem egy randira, és elképesztően tetszett a srác, majd a randi végén felhívott magához “filmezni”. Olyan csalódott lettem, mert így hogy nemet mondtam, persze teljesen eltűnt. Mit tehetnék? Előre köszönöm!

márc. 30. 21:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

Az más ha a tested tetszik nekik, kérdező.


De az összkép? Sajnos sokszor ennyi sem elég.

márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
22%

Női incel


[link]

márc. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Hat en 2x19 evesen tartok itt, ugyhogy......

39F incel"

El nem tudom képzelni hogy Malajziában sem sikerült semmi sem

Akkor mi a retkes fittyfenéért mentél ki oda, és minek maradtál ott. Hiszen jól láthatóan semmi haszna nincs az ottlétednek

márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Utalom az europai idojarast, meg az embereket, meg a hivatalokat, meg a munkahelyeket, meg ugy en bloc az egesz europai elet nem nekem valo.....



39F incel

márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14#

Okés, ha így érzel megértelek

Gondolom az iszlám vallás is visszatart, hiszen ahhoz az a közeg megfelelőbb

márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
11%
Nökènt nem lehetsz incel. Egyrészt a fèrfitöbblet miatt 1 nőre 10 férfi jut, másrészt valami jó genetikájú 18-20 éves csődör biztosan felfogyel ràd, a korosztālyodnak könnyű. Csak vigyázz, könnyen elhappolja őket egy 40- és, 50-es anyuka.
márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#8 Akkor ez két jó hír...
ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az idősebb pasik türelmesebbek, jobban figyelnek rád és persze tanulhatsz tőlük. Legyél nyitott!
ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez nem ciki. Akinek nem kell szüz nő az nem párt hanem szexpartnert keres

Mi a párommal társkeresőn jottünk össze 5 évvel ezelőtt, de sajnos tényleg sokan csak szexet akarnak.

Ha nem jársz tarsaságba kicsi az esélye az ismerkedésnek.

Nézz magadba. Van e valami ami miatt nem keres normális pasi.

Volt ismerősöm aki mindig kihívóan öltözött csak arra keresték a pasik. Aztán szolidabra, de csinos nőies maradt. Ugyanazokra a helyekre járt, és normális pasit talált.

ápr. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!