Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek csak kitalálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek csak kitalálják miért sikertelenek vagy igazuk van?

Figyelt kérdés

Sok féle incel van. Legyen 1 db példa a legegyszerűbb !


A kövér incel azt a dumát hajtja hogy kövérsége miatt nem kap lehetőséget az ismerkedésre. Ha beszél róla akkor :

1, meghazudtolják> elküldik pszichológushoz hogy a személyiségével van baj


De az interneten egy tarskeresőn ahol nincs bemutatkozó , fent van róla 2 kép. Semmit nem beszélt a nőkkel! Honnan tudják hogy rossz a személyisége ? 😀


Plusz ha 10 év sikertelenség után feljön ide gyakorira. És feltesz más fajta kérdéseket , ott is 30 válaszból 29 az lesz fogyjon le. Akkor ugorjunk vissza az elejére! Akkor mégis jól gondolja az incel hogy a sikertelenségének oka a testalkata? 🤨 Miért próbálják sokszor félrevezetni a kétségbe esett kérdezőket, mindenféle orvoshoz küldeni stb mikor valójában a legegyszerűbb dolog (amit maga az incel is fúj) az oka a sikertelenségének?


márc. 31. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%

Sokkal egyszerűbb manapság ismerkedni, mint a régi időkben.


Több milliárd nő van a Földön. Könnyebb velük kapcsolatba is lépni, mint pl. a középkorban.

Ha kitartóan keresnének, előbb-utóbb találnának valakit, aki legalább valamennyire megfelel az igényeiknek.

márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Több kövér barátom van és ez alatt 130+-ot érts. Mindnek volt több barátnője, egy majdnem meg is házasodott.

Nem online kell ismerkedni. Felületes. Engem az online Chadek se érdekelnek, mert egy kép alapján hogy érdekeljen valaki? Ugyanaz mintha idegenként elmenne az utcán, le kakkantom, nekem se megy az onlineosdi.


Az incel sikertelenségének oka első körben a saját tapasztalataim alapján is a személyisége. Második körben CSÖKKENTI (de nem szünteti meg) az esélyeit a kövérsége. Nyilván, kevesebb ember fogadja el férfin ÉS nőn a túlsúlyt, így a kör amiből válogathat CSÖKKEN, de NEM SZŰNIK MEG.

márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanez megy nálunk, nőknél is. Ha valaki leírja, hogy a külseje miatt sikertelen, beleállnak, hogy nem úgy van az... Nők is! Aztán 2 kérdéssel feljebb ugyanezek cinikusan odavetik egy férfinak, hogy "de neked is a szép arcú, jó testű, dús, hosszú hajú, csinos nő kell". Röhej. Kvázi elismerik, amit 2-vel lejjebb erőnek erejével tagadtak.
márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindent az emberek akik nem sikertelennek ráfognak arra, hogy az incelek nagyon rossz emberek kivétel nélkül, vagy mentális betegek. De azt nem írják, hogy millió mentális esetű embernek nemtől függetlenül van párja! Egy csomó bunkónak is. Arról dumálnak, hogy nem tudnak beszélgetni, olyan nyomorultak, hogy szó nem jön ki belőlük és hasonlók, de azt nem, hogy akihez hozzámennek csak beszélgetni azok hogyan viszonyulnak hozzájuk!

Könnyű mindent arra fogni, hogy ilyenek-olyanok az incelek, de ők maguk se sokkal különbek főleg ha halálukat kívánják nekik, vagy ócsárolják őket 100+ kommenten keresztül.

márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Egyértelmű, hogy a külső miatt van. Engem is utasítanak el nők, de nem azért, mert túlsúlyos vagyok, hanem túl àtlagos. A nőknek csak a fiatalos, magas, jóképű prechad, chad fiúk kellenek, tele van Budapest 30/40-es nőkkel, akik 18-20 éves jó genetikájú tinifiúkkal járnak.
márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

"Könnyű mindent arra fogni, hogy ilyenek-olyanok az incelek, de ők maguk se sokkal különbek főleg ha halálukat kívánják nekik, vagy ócsárolják őket 100+ kommenten keresztül."

Pár ilyet láttam már

Aztán az a poén hogy ugyanezek a nők nem értik miért lesz nőgyűlölő az ember fia, dehiszen ők maguk, pont ők akik kiváltják ezt. Nem a nők kollektíve, hanem az a pár gyűlölködő vadbarom (akik között van pár ismerkedési céllal a nőkhöz csapódott férfi is) váltja ki a nőgyűlöletet, hiszen aki a halálodat kívánja az az ellenséged. A feminácik pedig néhány (általában már törölt) kérdésnél szépen bemutatták ezt, öngyilkosságra buzdítás meg minden játszott

márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

"tele van Budapest 30/40-es nőkkel, akik 18-20 éves jó genetikájú tinifiúkkal járnak"



Az nem baj. A 30-40-es noknek mar ugyis mindegy.....



39F incel

márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Már korábban is leírtam egy másik kérdésre, hogy az incel szó az angol "involuntary celibate" kifejezés rövidített formája. Ennélfogva incel az, akinek úgy nincsen szexuális élete senkivel, hogy egyébként szeretne.


Nekem volt időszak az eddigi életemben, amikor a fenti értelemben incel voltam. Szerintem ilyen helyzetben mindenki okokat próbál találni, hogy kiútra leljen. S a lehetséges okok, amikre az ember ilyenkor próbál gondolni, a testi esztétikai hibák, illetve a viselkedés, személyes kisugárzás egyes elemei. S mivel a közeledést elutasító társjelöltek legtöbbször nem adnak okot (pl. ghostingolnak), vagy nyilvánvanem a valós okot adják meg, az incel kénytelen az okkeresésben a saját belátására hagyatkozni. S akinek pocsék az önismerete és nincs közeli barátja sem, könnyen juthat olyan következtetésre, amely köszönő viszonyban sincs a valósággal. Például egy túlsúlyos vagy ronda arcú incel úgy gondolhatja, hogy a külsője a fő akadály. Pedig nekem volt olyan dülledt szemű, csücsöri szájú, és motyogva beszélő osztálytársam, aki az érettségi találkozón egy kimondottan szép, kedves mosolyú női partnerrel jelent meg.

márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem olvasgass figyelmesebben, ált. a válaszolók mindkét terület (külső és belső) fejlesztését is írni szokták. Ha van rajtad jelentős túlsúly, azon érdemes faragni, de ettől még belül is rendben kell lenned. Ami még nem mindegy, én nem nyomatnám az „add lejjebb dumát, de azt azért nyilván látni kell, hogy mondjuk egy külsőleg is előnytelen, ill. a szociális skillek terén is hátrányos férfi csak nehezen hódíthat meg egy minden szempontból átlagos nőt, átlag felettiről már ne is beszéljünk... Azt sokszor leírtam már hasonló kérdéseknél, a viselkedés sokszor a legnagyobb probléma, nem a filmsztár-külső hiánya. Ha egy férfi rettenetesen görcsös, két szót nem tud mondani, annyira zavarban van nővel szemben, szélsőségesen önbizalomhiányos, a kudarcok miatt meg egyre gyűlölködőbb, az sokkal nagyobb gond, mint 20 kiló plusz. De ahogy írtam már, azzal növeli az ember az esélyeit, ha lehetőleg minden téren próbál javítani magán.

5: Ne nevettess már:-) 30-as nő vagyok, egy hasonló korú női ismerős sem jut eszembe, aki tinivel járna/kavarna. Ellenben olyanok vannak, akik több mint 10 évvel idősebb pasival, és mielőtt bárki jönne ezzel, nem gazdag pasikról van szó, átlag színvonalon élőkről.

márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Gaslightning hívják ezt a jelenséget, (tudtommal nincs rá jó magyar szó) amikor próbálnak meggyőzni arról, hogy amit egyértelműen látsz, érzékelsz, felfogsz az a te tévedésed.

Befolyásolható embereknél néha működik.

márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!