Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mi lehet velem a gond? Nincs sikerem a nőkkel\lányokkal való ismerkedésben.

Figyelt kérdés

Régebben tartós kapcsolatot kerestem, de nem találtam vagy átvertek.

Mostanra már elfogyott a türelmem és szexkapcsolatot is keresek, de azt sem találok.


Azt látom, hogy a nők\lányok mindig a jópofázgató - látszólag magabiztos - hülyegyerekeket preferálják helyettem.



febr. 7. 04:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Akkor válj te is jópofázgató,látszólag magabiztos hülyegyerekké.
febr. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

"Akkor válj te is jópofázgató,látszólag magabiztos hülyegyerekké."

Kihagyom

febr. 7. 05:01
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Minek kérdezed meg, ha nem akarsz változtatni? Nyilván, ha ugyan azt csinálod, mint eddig, akkor az eredmény is ugyan az lesz.. ha akarsz valamit és ahhoz kell egy bizonyos stílus, akkor fejlődni kell. Nyilván olyan csajok a célcsoportod, akiknek ez a stílus jön be... Ugyanis nem minden nőnek ugyan az jön be. De tény, hogy azért magabiztosság nem árt. Nem ördögtől való, ha nem vagy málé..
febr. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

Tesó, most olyan választ vársz, hogy veled minden a legnagyobb rendben és nem kell változtatnod valamit, hogy sikeresebb legyél?


Nem kell atomfizikusnak lenni, hogy lásd, hogy #3-asnak igaza van.

febr. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Szóval nem vagy se magabiztos, se semmi, de veled nincs semmi baj csak mindenki mással. Oké, értettem. Akkor azt várod hogy a szádba repüljön a sült galamb.
febr. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

A mi lehet a gond velem..

Mindig ott kell vizsgálódni ahol megakad a rendszer. Meddig juttok el, kiket keresel, kiknek tetszel, hogy viszonyultok egymáshoz stb?

febr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%
Ronda vagy
febr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
16%

Az alábbiak valamelyike:

- csúnya az arcod

- alacsony vagy

- keveset keresel

- nincs autód

- szüleiddel élsz

- introvertált vagy

febr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem dagadt vagy és életképtelen. Semmin nem akarsz valatoztani csak várod hogy egy nálad jobb külsejű nő elfogadjon.


Erre várhatsz nyugdíjas korodig.

febr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%
Valtozz, vagy csitulj.
febr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!