Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sràcok tapasztaltatok màr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sràcok tapasztaltatok màr olyat, hogy amikor együtt akartatok lenni egy nővel rendes pàrkapcsolatban akkor annak az volt a feltètele, hogy 90%-ban annak kell lennie a kapcsolatban amit a nő akar?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor fel is ùt le is ùt..

#nő #Nekem több jàr #Örüljèl, hogy veled vagyok #Èn làtok jòl mindent #Mindenki nyomi csak èn vagyok okos
ápr. 3. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Minden párkapcsolat ilyen.
ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ès màr le is pontoztàk az 1#-es vàlaszolót azok a nők akik magukra ismertek 😄
ápr. 3. 09:50
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem tapasztaltam.

F

ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
ha ronda es jol kereso vagy akor lehet igy van..
ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem
ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

Mindenben a nők döntenek. Vagyis ha normális férfi vagy, erre számíts. Később el fog maradni a szex is, mert majd észreveszed hogy semmiben nem vagy jó szerinte. Ezzel ösztönöz majd hogy jobban teljesíts az életben, szépen rád lesz tarhálva a komplett családi élet. Dolgoz, házimunka, szervezz programokat, vegyél 5 évente új autót, járj másodállásba. Ellenben egyre jobban semmibe leszel véve. Ilyenkor már régen nincs szex.


Tanács. A nőket már az elején le kell dominálni. Amelyiknek nem tetszik mehet ahova akar. Hidd el, nem fognak menni, imádják ha szenvedhetnek meg teperhetnek. a rendes pasi halálra van ítélve egy kapcsolatban.

ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Azok a nők pontozták le az 1-est szívem, akik nem ismertek magukra és akiknek a férje nem ilyen pacsker, mint te.
ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

8. Szivi! Titeket meg azok pontoznak le, akik nem olyan f*szcimbálók, amilyeneknek beállítjátok a férfiakat. Ha titeket sért a női nem degradálása, úgy a normális férfiakat is amikor haszontalan senkiháziknak akarjátok beállítani az összeset.


Szivi! Ha ismersz olyan embert aki tróger, akkor írd oda hogy ismerek EGY olyan embert, Józsit, aki tróger. Tehát Józsi, és nem a férfiak.


Nem a férfiak nem tudják a saját gyerekük születési időpontját, hanem Józsi. Meg kell nevezni! Nem a nők riban-cok, hanem pl. Kati.

ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Én semmilyennek nem állítottam be a férfiakat. Sőt. Az én férjem nem papucs. Nem úgy élünk, hogy majd én megmondom, mi lesz. Valamint engem nem degradálnak sem otthon, sem a munkahelyemen.


Hol írtam, hogy tróger amúgy?


8-as voltam.


A szivi amúgy szerintem kb anyád lehetne, ennyit a sziviről, kisfiam.

ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Csak a nyomi lúzereket lehet irányítani!
ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!