Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon bunkó dolog ez egy sráctól?

Figyelt kérdés
Tegnap a találkozónk közepén közölte, hogy amúgy 38 fokos láza van..Kiakadtam egyrészt, hogy ennyire nem érdekli, saját maga miatt..Másrészt azért, hogy eljött megfertőzni engem (mára én is beteg lettem). Szerintetek mennyire bunkóság, hogy eszébe sem jutott, hogy szóljon előre, hogy beteg és nem akarja, hogy elkapjam én is? Nekem alap, hogy nem megyek emberek közé, ha beteg vagyok (nehogy megfertőzzek mást). Elég negatívan érintett ez, ilyet még senki sem csinált velem előtte.
ápr. 4. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Igen, bunkó dolog. Nálam randira, családi, baráti találkozóra egyaránt az érvényes, hogyha mondjuk van vmi betegségre utaló tünetem, szólok, megbeszéljük, mi legyen. A láz kizáró ok, enyhébb légúti tünetekkel szoktunk találkozni. Amúgy furcsa nekem, aki lázzal grasszál, oké, hogy nem mindenki levert olyankor, de akkor is egy masszívabb tünetnek tekinthető, és a másik megfertőzésen túl az is benne van, hogy simán rosszabbodhat a találkozó alatt.

Randinál amúgy nem találkoztam még ilyennel, mármint, hogy eljött volna vki abszolút betegen, több olyan esetem volt, ahol lemondta a partner, és pótoltuk, amikor már meggyógyult.

ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Eléggé bunkó dolog volt.
ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Ha lemondta volna akkor meg az lett volna a bajod

Persze attól még nem volt ez szép

ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon bunkó, dobd ki!
ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkó, csak felelőtlen.

Egyébként sajnos van igazság abban, amit a #3 írt.

Tuti, azt gondoltad volna, hogy direkt mondja le.

Sok ilyet olvastam már itt.

N

ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég kétségbeesetten kereshet párt... Gondolom azt hitte, hogy nem hiszed el vagy megsértődsz, ha lázra hivatkozva lemondja a randit.
ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nyilván a nők nem tudják megérteni, ha a randipartnerük lebetegedik. Istenem...


Amúgy kérdező, szerintem ez nem szándékos bunkóság, inkább csak szánalmas. 38 fokos lázzal valószínűleg inkább ő is otthon ült volna, csak annyira teper érted, hogy inkább elment veled találkozni. Felelőtlen és ciki döntés, ráadásul még meg is fertőzött.

ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

Barátaim és ismerőseim is eljárnak lázasan randizni, munkahelyre is bemennek. A láz önmagában nem probléma, csak ha társul is valamivel, mondjuk torokgyulladás.

Szerintem nem volt bunkó ez miatt. Kérdés hogy más téren az-e?

ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
29%
Szerintem nem, ez férfias dolog. Húgomnak is ilyen a pasija, és irigylem is :) Olyan igazi elszánt férfi, képes befaragni a karácsonyfatalpat, nem fél, hogy letörik a körme, amellett ha meló után hulla fáradt, és húgom hívja, azonnal jön, nem nyavalyog.
ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!