Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legjobb dolog az életben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb dolog az életben? Szerintetek a szex?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 08:45
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%
Számomra testi szinten mindenképpen. Lelkileg meg egy kiadós bensőséges beszélgetés egy baráttal, amiből érzem a bizalmat részéről.
2023. máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta nincs benne részem, de még így is azt gondolom, hogy az egyik legjobb dolog a szex. Persze olyannal, aki tényleg szeret.

Feküdtem le már valakivel, aki csak barát volt, és maga a szex kielégítő volt, de mégis hiányzott az a plusz.

2023. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
15%
Amikor egy élet-halál harc után valakit lassan, szinte kéjesen, saját kezűleg gyilkolsz meg, időt hagyva neki arra, hogy felfogja, hogy mi fog történni.
2023. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
92%

A szabadság, a függetlenség. Ha van legalabb egy hobbid, amit szinte bármikor tudsz művelni.

Ha vannak olyan emberek az eletedben akiknek fontos vagy, akikre számíthatsz. Mindegy hogy ez családtag, barát, vagy pár.


A szex nekem többedrangú. Párkapcsolatban alap, de amúgy lehet nélküle élni.

N

2023. máj. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%
Alapvetőn az, hogyha nem nyomasztja semmi tartósan a hétköznapjaid és úgy szexelhetsz azzal akivel szeretnél, hogy az a személy ott van melletted este és még reggel is. Az élet azért attól sokszínűbb, hogy a szex legyen önmagában a legjobb dolog.
2023. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

4-es.

Ha nem írod oda, hogy N, így is kitaláltam volna, hogy nő vagy.

2023. máj. 12. 09:03
 7/41 A kérdező kommentje:

5-ös.

Te is nő vagy.

2023. máj. 12. 09:04
 8/41 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok nő. Férfinak születtem és jelenleg is férfiként élem az életem most még..
2023. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem ő egy édesburgonya. Amúgy én is hasonlóan gondolom mint ő, mégis férfi vagyok.😂Nem kell általánosítani attól, hogy valaki szebben fogalmazza meg vagy jobban fejti ki a dolgokat. Ennyi erővel akkor te meg férfi vagy, mert bennü(n)k van meg ez a csúnya általánosítás inkább.🥲
2023. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
87%

Életem legnagyobb részében szex nélkül éltem. Így élek most is. 40 éves vagyok. Semmi esetre sem a szex a legjobb dolog az életben.

Nagyon sok olyan van, amit imádok ebben a létezésben, de azt hiszem felesleges lenne leírnom ezen az oldalon

2023. máj. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!