Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők 'humoros férfi'-imádata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők 'humoros férfi'-imádata gondolom csak addig tart amíg nem kell családot fenntartani a Humor Harold-nak?

Figyelt kérdés
Van ez a legenda hogy humoros férfi mellett legjobb az élet stb. de nyilván csóróságot ezzel nem fogja kompenzálni.

ápr. 10. 06:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%

Miért lenne humoros ferfi mellett legjobb az élet?

Nekem az ilyenekkel a kapcsolat se tűnik komolynak. Folyamat bizonytalanságban élnék csak.

ápr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom az lehetetlen számodra, hogy vannak férfiak, akik nem csövesek, de viccesek.
ápr. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:
98%

"Nyilvàn" nem fogja, kivéve, ha humorista.


Bàtya, ezekből a kérdésekből nem lesz meg a pontod...

ápr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
99%

Szóval az is baj, ha figyelembe veszi a nő az anyagiakat.

Az is baj, ha más (pl humor) fontosabb.

Az is baj, ha nem válogat és mindenkivel összeáll, mert ugye akkor "ribi".

De az is baj, ha BÁRMILYEN szempont szerint választ párt, mert akkor szükségszerűen egyetlen fickó kivételével, de mindenki kiszűrődik.


Szerintem amíg ennyire egysíkúan látod a világot, hogy valaki vagy vicces, vagy pénzes, vagy egyéb kvalitásokkal bír, addig pihentesd ezt a témát. A legtöbb ember képes egyszerre több tulajdonságot villantani, nem csak ez vagy az lehet valaki. Ha te ennyire egyszerű vagy, akkor lehet, hogy mégsem a nők elvárásaival van gond.

ápr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Én ismerek humoros férfiakat, akik családot tartanak fenn.
ápr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem lehet valaki humoros és anyagilag stabil? Atya ég... 🤦
ápr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%
Azok szakitskor válaskor is humorizálnak. Nekem nem kéne.
ápr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Ismered a dad joke kifejezést?
ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!