Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy bunkóság, vagy átverés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság, vagy átverés szerintetek amit teszek? Lentebb kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval ha egy csajjal ismerkedek, igyekszem hogy önmagamért akarjon kedvelni, így azt írom nekik, hogy egy biciklim van, ergo nincs kocsim, telóbol egy sima nyomógombos van, stb...

Szóval próbálom nem az anyagiakkal megfogni, hiába van kocsim, okos telóm, stb..

A legtöbb, kb minden csaj leráz ezek után.

Ennyire anyagiakra mennek a lányok?

Else jutunk addig, hogy a belső tulajdonságaim megismerjék.

Miért van ez a csajoknál?



ápr. 11. 13:30
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Igen.

Nem szeretem a pénzre hajtó ATM csajokat...

ápr. 11. 13:51
 12/44 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen mentalitással minek egyáltalán csajozni?

A felnőtt emberek többségének van autója; okostelefonja meg még a gyerekeknek is van.

Nincs "aranyad" ami az aranyásó csajokat bevonzaná, hanem csak olyan holmijaid vannak, amik kellenek az élethez.

Paranoid viselkedés... Képzeld el milyen őrültnek tartanál te is egy nőt, ha direkt kövérebbnek vagy rondábbnak photoshopolná magát, hogy nehogy véletlenül a külseje tetszen meg a férfiaknak. Úgy, hogy közben alapból nem is egy szépségkirálynő....

ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy szerintem te minden csajról azt gondolod, hogy csak a vagyont nézik. Ezzel a hozzáállással nem fogsz sokra menni. Látni fogod azt, ha valaki igazán a pénzre hajt.
ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
81%

Én is megcsináltam ugyanezt.


Azt írtam 90 kg vagyok és nem is akarok fogyni, pedig csak 50 kg vagyok.


Azt írtam A-kosarasak a melleim, pedig D-kosarasak.


Azt írtam szeretem a lezser ruhákat,farmer,melegítő, sportcipő, pedig full nőies ruháim vannak.


Azt írtam rövid hajam, pedig hosszú és hetente járok fodrászhoz.


Minden pasi lerázott.


Ennyire a külsőre mennek a fiúk?

ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
8%

12-es, a férfi vagyoni helyzete és a nő szépsége nem analóg dolgok. A nő szépségének a szexuális vágy felkeltéséhez van köze. Hiába tisztel, becsül egy férfi, ha szexuálisan nem vonzódik hozzád, akkor nem akar partnerkapcsolatot veled. De ez fordítva is így van, normális esetben. Egy nő megjátszhatja az orgazmust egy gazdag férfi ágyában, de azért a nők többsége olyan keres, aki szexuálisan is vonzza.

A férfi vagyonára utazó nőnek az lenne az analóg párja, ha a férfi ingyencselédet keresne a nőben: főzzön minden nap ünnepi ebédet, mosson, vasaljon, boltba járjon, mindig tisztaságot és rendet tartson otthon, miközben a férfi semmi házimunkát nem végez. És az a vicc, hogy ha a nőnek nem kell állást vállalnia, hanem a férfi eltartaná, akkor meghökkentően sok nő, akár diplomásak is, vállalnák ezt az életet.

ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
92%
Engem jobban zavarna hogy hazudsz mint a vízfolyás.
ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
14%

"Ennyire a külsőre mennek a fiúk?"

Az hogy a pasik elsősorban (de nem kizárólagosan) a külsőre mennek nem titok. Sosem állították az ellenkezőjét, nem szoktam látni ezt.

Az viszont hogy a nők elsősorban a pénzre mennek egy olyan tény amit a nők sértésnek szoktak venni és tagadni. Tehát a kettő nem állítható párhuzamba

ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
81%
Vagy hazudsz, vagy a te hibád, hogy ilyen nőket választasz.
ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, ha hazudsz, az az önmagad??

Szerintem pontosan akkor szeret önmagadért,vha mindenben őszinte vagy.

ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
33%
De, párhuzamba állitható. Te a férfinak nem baj, hogy felszínes és a külsőre megy, akkor a nő sem felszínes ha az "anyagiakra" megy.
ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!