Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy bunkóság, vagy átverés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság, vagy átverés szerintetek amit teszek? Lentebb kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval ha egy csajjal ismerkedek, igyekszem hogy önmagamért akarjon kedvelni, így azt írom nekik, hogy egy biciklim van, ergo nincs kocsim, telóbol egy sima nyomógombos van, stb...

Szóval próbálom nem az anyagiakkal megfogni, hiába van kocsim, okos telóm, stb..

A legtöbb, kb minden csaj leráz ezek után.

Ennyire anyagiakra mennek a lányok?

Else jutunk addig, hogy a belső tulajdonságaim megismerjék.

Miért van ez a csajoknál?



ápr. 11. 13:30
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
84%

14# ennek mi értelme?

Ha én Volvot szeretnék venni, de a tulaj azt hazudja, hogy OPEL, és ezért még sem nézem az amúgy Volvot, akkor én vagyok a hülye, vagy az eladó???

ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
21#Annak amit a kérdező csinál mi értelme van, azon kívül, hogy felületet ad a nőgyülő inceleknek a fröcsögésre?
ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem miért az olyan pasik félnek a goldiggerektől akik ilyen átlagkeresetes szarok. Akiknek 500 nettó sincsen meg. Mit lehetne lehúzni ezekről? Semmit
ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
86%

Ne állítsd be magadat egy nincstelen embernek aki még a civilizációtól is messze áll. Az hogy milyen telefonod van, szerintem csak a tinik körében fontos.(ott se értem miért)

Kocsi, lakás, fizetés...ha ezzel kezdik és ez zavar, akkor ne ilyen nőkkel ismerkedj és szakítsd meg velük a kapcsolatot. Amúgy szerintem pont, hogy rossz nőknél ismerkedsz. Szerintem többre mész ha olyan nővel ismerkedsz akit úgy ismersz, látásból, vagy egy helyre jártok, közös hobbi bármi.

Ha azt akarod hogy önmagadért szeressen, nem kell drága programokat szervezni egy randinál, ne menj autóval a randira stb. Hívd el sétálni, vagy cukrászdába vagy bármi. Egyszerű dolgokkal kezdd hogy téged szeressen meg, ne a kényelmet meg az anyagiakat.

ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
0%

20#

A nőknek állítólag ugye a csodaszép belső a legfontosabb (miközben a külső és a pénz azok) a férfiaknál. A férfiak nem kertelnek, és azt mondják hogy a legfontosabb a külső, az az elsődleges.

Akkor természetes hogy ha előnytelen külsőt festesz magadról, nem fogsz kelleni. Ugyanígy nem megmagyarázható az hogy a nők nem fogadják el a gyenge anyagiakat a férfinál, hiszen ők (saját állításuk szerint) nem arra mennek.

Akkor mégis miért állítod párhuzamba a kettőt?

A külsőre hajtani erkölcsileg amúgy is elfogadott, a pénzre menni pedig erkölcstelen dolog

Az hogy sok az erkölcsileg deviáns mindkét oldalon még nem mentesít senkit sem. Ami és aki gusztustalan, az akkor is az marad ha amúgy ő jár jól az életben

ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Sem a külső, sem az anyagiak figyelembe vétele nem erkölcstelen.
ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
95%
Hűha, autója és érintőképernyős telefonja van, micsoda főnyeremény, mindenképpen tagadd le, hogy rendelkezel olyan dolgokkal amikkel 10ből 9ember is. :D
ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
89%
És toljon ordas nagy hazugságokat, amit meg 10 emberből 9 nem tesz. Igazi szerencsecsomag. :D
ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
89%
Lehet ugy is elni, hogy nem a belpesti ficsur antiteziset jatszod. Vegyel egy kozepkategorias telefont, nincs abban semmi. Ez a tultolt szelsoseges dolog mindig red flag lesz. Jogosan.
ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
81%
Hát bakker a mai világban ha nincs okostelefonod bolondnak néznek. Nem csoda, hogy elutasítanak.
ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!