Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány normális nő van a 25-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány normális nő van a 25-35 közötti korosztályban?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran tapasztaljátok, hogy valaki pár randi vagy pár hónap együttlét után is az, akinek gondoltátok és nem csak az első benyomások voltak túl jók?

Most nem arra gondolok, hogy nem juttok tovább a második randinál, mert kiderül, hogy túl anyagias vagy akármi. Hanem amikor már mindkettőtök részéről komolyodhatna a helyzet. Ilyenkor érhetik még meglepetések az embert?


ápr. 12. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
12
ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Normális 70-80%, viszont akivel össze is passzolunk mindenben és még kémiai is van, na az ezerből egy.
ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja nyilván úgy értettem, akivel lehet egy működőképes kapcsolatot kialakítani mert passzoltok, nem arra gondoltam, hogy simán csak jó arc értelemben normális a csaj amikor épp dumáltok a kávégépnél öt percet. :D
ápr. 12. 19:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 na az ezerből egy kategória :) de minek is több? Nem a világ összes nőjével akarok járni, csak azzal akivel passzolunk.
ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Most azt mi honnan tudjuk, hogy hány olyan lány van, aki illik hozzád kapcsolat szintjén? Nem ismerünk és azt se tudjuk, milyen vagy egy kapcsolatban, vagy miket vársz el.
ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem kell tudni, hozzám hány meg ki illik, személyes tapasztalatokra voltam kíváncsi, ha nem lett volna egyértelmű.

Hogy milyen gyakran fordult veletek elő, hogy azt hittétek, lesz egy jó kapcsolatotok, de rövid időn belül mégsem stimmelt nektek valami a csajjal.

ápr. 12. 20:01
 7/11 anonim ***** válasza:
50,02%
ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

A legdurvább az volt, mikor az első randin full normális volt, majd a másodikon elkezdte mesélni, hogy milyen könnyen adja magát részegen, néger pasit hazavitt, lánnyal csókolózott, meleg haverjával smárolt. Persze csak buliban ilyen, ha meg randizol vele, máris összeszorítja a lábát, és 4. randin se volt szex.

Normális nő biztosan sok van, csak ők már foglaltak.

ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk én nő vagyok, de nagyon ritka, hogy valakivel megvan az összhang, megfelel az elvárásaimnak ÉS ő is viszonozza. Már kezdek nem is hinni abban, hogy valaha találok ilyet.
ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg normális nő van, csak ők már foglaltak vagy kiégtek a férfiaktól és inkább vannak egyedül.
ápr. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!