Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő azért várja el hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő azért várja el hogy a férfinek legyen jogsija és autója hogy tudja a férfi taxiztatni a nőt?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 14:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Azért várom el mert ez egy minimum. Én se fogom őt taxizni.
ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%
Nem, azért várom el, mert nem akarok 2 órát várni a buszra és belvárosba se akarok költözni.
ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

Én nagyon szerettem az udvarlási szakaszt, azt pedig még inkább hogy nem én udvaroltam a férjemnek.

Volt egy autója, beültünk és mentünk.

Gondolt egyet, lementünk a Tiszára, elvitt ide oda, nem vagyunk otthonülősek.

Most is szoktunk menni, persze mehetnénk gyalog is, csak nehéz lett volna utazgatnia hozzám mondjuk vonattal.

Az autó nem volt elvárás, csak megkönnyítette az életünket.

ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
38%

Azért várom el, mert felnőtt, értelmes munkát végző, és társasági életet élő emberek közt ez alapvető.


És ja, én sem fogom taxiztatni őt. Ha én megszereztem ezeket nő létemre, akkor a másiktól is elvárom ugyanezt.

ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%

Nem, nem vártam el. Amikor összejöttünk, pont akkor csináltam a jogsit (későn, a húszas éveim közepén szereztem). Jól jött, hogy volt autója, felajánlotta, hogy gyakoroljunk, volt, amikor elzárt utakon gyakoroltunk, parkoltunk,stb.


Emellett jól jött, mert bár csak 25 km-re laktunk egymástól, csapnivaló volt a tömegközlekedés a 2 település között, így jól jött az autó, de sohasem vártam el, hogy, "taxizgasson". Számtalanszor mentem busszal hozzá.


Azóta már összeköltöztünk, most sem várom el,hogy vigyem el A-ból B-be.


Szerintem spk nő azért várja el, hogy legyen a férfinek autója, mert nyújt egyfajta stabilitást, megbízhatóságot, praktikumot. A másik ilyesfajta kihasználásával természetesen nem értek egyet.

ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
37%
Azért várom el, mert manapság noszensz, hogy a teljes évből egész napjaim arra menjenek el, hogy várom a buszt. hétvégi közlekedés pocsék, ha én vasárnap délután akarok elmenni valahova, akkor kb lehetetlen eljutni. Reggel kell hogy elinduljak. Pedig pesttől 25km-re lakom, nem pedig valami zsákfaluban. Emellett alap dolog, sőt inkább készség, mint a beszéd és a járás.
ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%
Férfiként autót fenntartani úgyhogy igazából nincs is rá szükség, csak azért mert pár fetyo nőnek van és retteg hogy taxiznia kell a pasit (szerintem abszurd) viszont hülyeség. Pedig van autóm jó sokat levezettem már de nők miatt belemenni ilyen hülyeségekbe nem szabad.
ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
7,most lett csak pár éve alap dolog
ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%

Ne is menj bele, minek is nő!

Udvaroljon az, aki nem akar egyedül maradni örökre!

Nekem szerencsém van a férjemmel, soha nem volt téma az autó, egy fagyi, egy sütemény.

Ő ízig vérig férfi!

ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
23%
A fagyi sütemény engem se zavarna,de csak azért nem teszem le a jogsit mert a nőknél ez alap elvárás
ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!