Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző a nőkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a nőkre hogy elvárják hogy a férfi a tenyerén hordozza őket?

Figyelt kérdés

Én sokszor láttam azt hogy sok nő elvárja hogy a férfi tenyerén hordozza öt, vigye el esetleg kocsival ide oda, ajándékokat vigyen neki, esetleg hívja meg ide oda. Elvárják ezt a nők vagy ma már nem annyira, de jogos csak azért elvárni ezt a nőknek mert náluk van a p*** ?

És ha egy férfi erre nem hajlandó akkor már nem is igazi férfi?


ápr. 13. 15:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem kötelező kapcsolatban lenned, csak ne rinyálj, hogy másoknak miért van csaja.
ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem várok el semmit. Amit magától, önszántából ad, bármi is legyen, ajándékok, vagy támogatás az számít számomra.
ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Te voltál már életedben szerelmes, kérdező? Vagy csak viszket neked, és kizárólag ezért akarnál kapcsolatot?
ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

van egy kimondatlan minimum elvárás mindenkinél de ez mindenkinél más.


én személy szerint azt nem szeretem ha komornyiknak használnak.

ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

#4: "én személy szerint azt nem szeretem ha komornyiknak használnak."


Én ezt teljesen jogosnak gondolom, de akkor miért nem tisztázod le magadban, hogy te mit vársz egy kapcsolattól, illetve mit akarsz adni cserébe, hogy aztán amikor IRL "egyeztetsz" egy jelölttel, legyen mihez viszonyítanod?

ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha 2 ember szereti egymást az az alap ha mindkét fél odaadó egymással! Én is kapok ajándkot a páromtól, ő is kap tőlem. Elvisz engem kocsival bárhova, én pedig mindig figyelek rá hogy ő mit szeretne enni pl, mi a kedvence. Odafigyelünk egymásra mindketten. Ez nem s*ggnyalasnak kellene lennie hanem alapnak oda-vissza!
ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

Én például pont annyit várok el egy férfitól, amennyit én is adni tudok. Aki valakiben csak a p*nát látja, annak csak gratulálok...

Ahogy a 6-os írja, kölcsönösnek kellene lennie, semmit nem erőltetve.

ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

"vigye el esetleg kocsival ide oda"


Hova? Ha megyünk valahova, logikus, hogy ugyanazzal a járművel megyünk, nem? Vagy ő kocsival én meg busszal, majd ott talizunk?


"ajándékokat vigyen neki"


Ahogy én is neki.


"esetleg hívja meg ide oda"


Ahogy én is őt.


Ne a neten élj, pubi.

ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Én nőként örülök, ha örömet szerezhetek a páromnak, és ő is így van ezzel. Szerintem ez a normális. Inkább el kéne gondolkodni, hogyha nincs meg ez az “ösztön”, hogy a nekünk fontos embernek minél több örömet okozzunk, mert az ő öröme nekem is jól esik, akkor miért akarsz ilyen emberrel lenni?
ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Azért én kicsit árnyalnám az eddigi válaszokat. Mert persze, elméletben nagyon jól hangzik, hogy imádunk egymásnak örömet szerezni és minden szívességet hatalmas örömmel csinálunk, a valóságban azért a legtöbb szívesség/ajándék/stb. több-kevesebb erőfeszítéssel jár, és elég sok olyan helyzet van, ahol nem feltétlen fogod magad túl nagy örömmel belevetni akkor sem, ha összességében szereted a párodat és szeretsz neki örömet szerezni. (például fárasztó napod volt, eleve egy kemény életszakaszod van, vagy simán csak távol áll tőled az, amit a párod különösen díjazna, mondjuk ő nagyon örülne a desszertnek, te meg utálsz sütni)

Másrészt az emberi természet sajátossága, hogy nagyon könnyű belekényelmesedni a jóba, és ami eleinte még szívesség volt, azért egy idő után nemhogy viszonzást, de már egy köszönömöt sem kapsz, mert megszokottá, magától értetődővé válik a másik számára.

ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!